1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 24 cal

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszx360, Marzec 6, 2014.

1. lukaszx360

lukaszx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, chcę sobie sprawić nowy monitor bo na 19 cal i jeszcze nie HD to mi się odechciewa :p Monitor ma mieć 24 cal , taki do 650 max Na allegro jest tego dużo i te 5ms nie wiem o co z tym chodzi . Lepiej jak jest miej czy więcej ? O to moich pare propozycji , i możecie się podzielić własnymi sprzętami . Mam nadzieję że ktoś pomoże :p Pozdro

Monitor 24'' Samsung S24C570HL LED FullHD 5ms HDMI (3994871904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Monitor 24'' IIYAMA ProLite E2480HS LED 2ms HDMI (4000092404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Samsung 24" LED S24B300HS
    Monitor 24'' ACER V243HLDOBMD FullHD LED 5ms DVI (4014446599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I jeszcze takie pytanko Jaki rodzaj matrycy najlepiej LED czy może inna bo ja myślałem nad LEDem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Do 650zl to kupisz już 32cale tv. Granie na monitorze nie należy to zbyt przyjemnych.

4. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    roznica pomiedzy 5ms a 2ms jest praktycznie niezauważalna. Kup lepiej tv minimum 32 cale to zupelnie inny komfort grania, pozatym do takiego tv bez problemu podlaczysz komputer poprzez hdmi

5. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok a moglibyście coś polecić ? Bo wiecie różnie teraz jest z tymi tv , żebym nie wydał kasy w błoto :p

6. matiEX

matiEX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Września/Poznań
    Wszystko zależy czego oczekujesz po monitorze/tv. Ja tam zamiast badziewnego TV (bo tv z dobra matryca za 650zł nie znajdziesz, chyba ze używkę) wolałbym monitor właśnie 23/24 cale IPS. Ale tak jak pisałem, wszystko zależy czego oczekujesz od sprzętu.

7. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak właśnie myślę widziałem monitor 24cale i mi się spodobał :p Możesz jakiś polecić ? I czy różnica jest duża pomiędzy 23/24cal czy ją odczuję ? Pozdro

8. matiEX

matiEX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Września/Poznań
    No między 23/24 cale nie odczujesz różnicy, dopiero 24/27 widać znacznie. Polecić nic nie polecę bo jest bardzo dużo kryteriów które należy wziąć pod uwagę a każdy ma własne gusta. Polecam sprawdzić recenzję monitorów które są w twoim budżecie. np. tutaj: LCD and TFT Monitor Reviews
    Ze swojej strony powiem że tylko IPS ;)

1 osoba to lubi.
  9. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się czy może bym nie zainwestował w 32 cal tv ale też nie wiem jakie to ma być odświeżanie żeby była fajna grafika :p Możecie podsuwać wasze tv i monitory bo chcę coś wybrać a mam taki mętlik w głowie że masakra. pozdro dla was :p

10. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. matiEX

matiEX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Września/Poznań
    Nie podam konkretnego modelu ale ja bym zrobil tak: poszukal co jest dostepne od reki w skelpach internetowych za dana kwote, poszukal recezje na temat tych modeli i zobaczyl czy mi to odpowiada. Na stronie ktorej podalem masz wszystko dokladnie przetestowane. Co do takiego tv 32 cale to patrz na niski inputlag ok 50ms jest ok, gra sie komfortowo. Podobno do konsol dobrze spisuje sie panas e6.

Wysłane z mojego HTCSensation przy użyciu Tapatalka

12. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co myślicie o 27 calowym monitorze ? Duży jest czy lepiej wybrać jakiś tv 32 cal tak do 1100 może więcej ? Głównie gram w gry fps typu cod itp. Proszę o odpowiedź bo długo już nad tym myślałem i się zdecydować nie mogę a w piątek mam zamiar pójść do sklepu i pooglądać może coś znajdę :p pozdro

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    powiem tak:
    grałem praktycznie 2 lata na 24" monitorze i narzekać nie będę.
    Nie jest to co prawda tv 40" na który się przesiadłem obecnie ale na monitorze grało się dobrze i komfortowo - problemem była tylko odległość fotela do monitora ale szczegóły było widać wszystkie. Tyle że mniejsze heh ;]
    za 1100 spokojnie kupisz telewizor 32" który najbardziej będzie Ci chyba 'leżał'.

1 osoba to lubi.
  14. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakbyś mógł mi jakiś telewizor polecić 32-40, cali nie wiem może na czym ty grasz ? POzdro i dzięki za odpowiedź :)

15. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oczywiście inni też mogą napisać :p pomoc mile widziana :) w końcu po to tu jesteśmy :p

16. lukaszx360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tv od 600zl pełno. Najlepiej pójść do sklepu zobaczyć na parametrach nie polecam kupować tv monitora. Lg lub samsungi są godne polecanie tanio/jakość.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum