1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

monitor 800zł

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez ahdianek, Wrzesień 8, 2012.

1. ahdianek

ahdianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
    Tak jak w temacie jaki najlepszy monitor full hd aktualnie na rynku nowy znajdę w tej cenie może być mniejsza byle by nie przekraczało kwoty w temacie warto brać monitor z 3D słyszałem że to fajna rzecz? moje wymagania to 21-23 co do matrycy to nie jestem pewnie ale wszyscy mówią że IPS najlepszy
    Monitor będę używał do:
    -gier(xbox,pc)
    -filmów
    -przeglądania internetu
    -jeżeli bd miał tuner to tv również(ale nie jest potrzebny,jak będzie to ok) ;D
    proszę o propozycje monitora 21-22cale i 23 ponieważ jeszcze nie jestem pewien wielkości jaki zakupie.
    i jeszcze na tych calach co napisałem to będzie full hd bo coś raz ktoś napisał że nie tylko natywne ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
  4. ahdianek

ahdianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
    właśnie nie wiem co zrobić co lepsze do gier filmów neta ips czy tn oraz monitor z 3d czy bez niego niby fajna opcja oraz czy lcd czy led bo nie mogę się w tym połapać : /

5. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Jak juz brac to LED tylko.Co do 3D nie mam pojecia musisz poczytac na innych forach.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Posiadam samsunga 24" A350 i szczerze polecam. Ma hdmi, głośniki i tuner TV. Dostaniesz go za około 800-850zl.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum