1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor a xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ogusmonster, Czerwiec 22, 2012.

1. ogusmonster

ogusmonster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy na forum, mam kilka pytań, mam xboxa oraz stary telewizor CRT więc jakość obrazu jest... słaba, mam zamiar kupić monitor 21,5 cali dokładnie ten LG E2290V-SN - Monitor z podświetlaniem LED - CENA w Sklepie RTV EURO AGD i teraz moje pytania:
    1. Czy jakość obrazu będzie dobra? Mam zamiar podłączyć xboxa poprzez kabel HDMI więc dźwięk powinien już być bez podłączania innych kabli, jakichś przejściówek - jak się myle to mnie poprawcie.
    2. Czy obraz nie będzie trochę ucięty w grach?
    3. Czy mogę podłączyć równocześnie Xboxa i PC do tego monitora żeby działały ze sobą tzn. na przykład rano bym korzystał z komputera a wieczorem włączył bym Xboxa i przełączył monitor z PC do xboxa?
    4. Jeżeli da się to zrobić jak w punkcie 3 to czy nie będzie problemów między przełączaniem i jak to przełączać? Opcja w menu czy jak?
    5. Czy ten monitor będzie dobrym wyborem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dj_carl

dj_carl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. Monitor chyba nie ma glosnikow to skad ma sie wydobywac dzwiek ??
    2. nie
    3. tak
    4. Pewnie jakis przycisk z boku na monitorze
    5. TO juz zalezy od gusta :)

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    ogusmonster - radziłbym Ci wziąć jakiś monitor Samsunga w podobnej cenie.
    Samsung jednak monitory robi dobre. Rozejrzyj się za takim, który będzie miał głośniki. ; )

5. ogusmonster

ogusmonster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej nie mam możliwości kupna monitora z Samsungu ponieważ ten ma dobre raty a właśnie chce wziąć na raty, jeszcze jedno pytanie ponieważ w tym monitorze nie ma głośników, jeżeli podłącze xboxa kablem hdmi to czy moge jakoś uzyskać dźwięk przejściówkami?

6. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
Wczytywanie...

Poleć forum