1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor Benq e2220hd ustawienia

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mily27121993, Grudzień 28, 2010.

1. mily27121993

mily27121993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałbym abyście podzielili się ustawieniami jakie macie na tym monitorze, chodzi mi o takie rzeczy jak kontrast, jasność, gamma itp. poniewaz będąc u kolegi zaobserwowałem ze on na swoim TV ma trochę lepszą grafikę niż ja u siebie. I trochę się bawiłem ustawieniami ale słąbo mi to wychodzi ;) prosze o odp. i inne porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. konraf

konraf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

U siebie mam:

Jasność 10
    Kontrast 10
    Ostrość 3
    Gamma 2.2
    Temperatura barwowa Naturalna

Pozdrawiam

4. mily27121993

mily27121993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jeszcze przydałoby się jak w konsoli masz czerń i kolory rgb (czy jakoś tak) to co da sie ustawic 16 lub 0.

5. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Podepnę się pod temat jak ustawić XBOX + samsung SMP2270HD, jakie parametry będą optymalne.

6. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Myślę że jakość wyświetlanego obrazu zalezy w dużej mierze od typu zastosowanej matrycy.

7. konraf

konraf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temp. kolorów nie ruszałem. Ustawienia czerni dałem na rozszerzone. Jest ładniej.

Zakres kolorów HDMI mam na to od 16~.... ale to się u mnie samo przestawia na 0~ jak wyłączam grę. Z tym zakresem od 16~ obraz jest ciemniejszy i kolory bardziej żywe.
    W sumie nie chce mi się zawsze tego ustawiać na 16~ i jadę na standardzie, czyli 0~

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum