1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor czy telewizor do XBOXA 360...? JAK TAK TO JAKI DO 700ZŁ

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez karol_messi10, Grudzień 21, 2014.

1. karol_messi10

karol_messi10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko mam pytanie jaki kupić monitor lub telewizor do xboxa 360 slim..?
    musi mieć dwa gniazda HDMI i od 23 do 27 cali. Jak najlepszej jakości.
    Jaki polecanie..?
    Z góry dziękuje za pomoc :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj :) Osobiście używam monitora Samsung 24 cale (S24B300) i na prawdę nie narzekam. Bardzo przyjemnie grało mi się na nim na x360 :) Tyle że posiada 1 gniazdo hdmi + d-sub.

4. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja osobiście używam Iiyama ProLite XB2380HS (1x HDMI, 1x DVI-D, 1x D-SUB). Obraz jest ok, jednak problem jest z dynamicznymi scenami (smużenie)... Over Drive niestety nie pomaga ;(
    W dużym pokoju mam LG 55LM620S. Obraz jest bardzo fajny a dodatkowo ma funkcję 3D i Dual Play. Niestety jednak najmniejsza przekątna z tego modelu to 32"...
    Jednak myślę że najbardziej satysfakcjonującą odpowiedz dostaniesz na http://www.hdtv.com.pl.

Wczytywanie...

Poleć forum