1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor czy TV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuLa977, Sierpień 15, 2010.

1. BuLa977

BuLa977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam pytanie, bardziej opłaca kupić mi się monitor FullHD z wysoką rozdzielczością, podpiąc do niego kompa i x'a i grać czy lepiej TV 27' i tez podpiac go do kompa i x'a? na TV jest na kompie napewno mniejsza rozdzielczosc a na tym tez mi zalezy :)

//HoFi:
    -Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków(do 20postów)''!
    -Świeżaki to nie miejsca dla usera z 29 postami na zakładanie tematu ,następny taki temat i warn !! \kosz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TV LCD Czy CRT? Jeżeli wszystko LCD to tylko twój portfel decyduje. Polecam TV wygoda na pierwszym miejscu.

4. BuLa977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Własnie wiem róznica cenowa jest dosc spora. Dlatego sie zastanawiam. Moze ktos jeszcze doradzi ?

5. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    lepiej tv wg mnie. Ja mam na monitorze i jednak jak sa jakies teksty do czytania to musze podchodzic do monitora zeby przeczytac. Mam nadzieje ze pomoglem

6. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Bierz monitor, ja mam 22 ' full hd i wiem co to jakośc ;) Na Tv nie ma takiej rozdzielczości, np w mass effect 2, jeśli znajduje się zbyt daleko od TV (2.5m) bardzo trudno doczytac się napisów.

7. BuLa977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    A moglibyscie mi podac jakies Telewizory 25' i monitory 22' FullHD które moglibvyscie polecic ? najlepiej dawajcie odrazu linki :) Jesli ktos mi dobrze pomoze dam mu pomógł :)

8. [matheok]

[matheok] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Trudno doczytac napisów? To co ty masz za tv ?
    Jesli nie masz hajsu bierz monitor 22, jak wolisz wygode to bierz TV 26, lub 32 hdready, bo różnicy nie zobaczysz. Apropos monitorków. To całe FHD jest tam niezauważalne, gdyż ekran jest po prostu za mały. Ja do dzisiaj nie potrafie zauważyć "czegoś" lepszego w fifie 10 u mojego kumpla na monitorze, niz na moim LCD 32 :)

9. kamil087

kamil087 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, też mam monitor FullHD 22" i TV LCD 26" HD Ready i zdecydowanie lepiej sprawuje się telewizor. Dlaczego? Głównie dlatego, że jest po prostu większy, bo wyższa rozdzielczośc monitora nic tu nie daje (jak napisałem niżej). Chyba, że mówisz o telewizorze kineskopowym to wtedy faktycznie różnica na korzyść monitora jest ogromna.

Zgadzam się w 100% z przedmówcą :)
    Jeśli masz zamiar kupić TV LCD nie większy niż 32" to HD Ready (720p) spokojnie wystarczy. Nie ma po prostu na mniejszych ekranach zauważalnych różnic między 720p a 1080p (przy 37-40", FullHD już by się przydało). Nie zapomnij też o tym, że monitory zazwyczaj (ale nie zawsze) nie mają wbudowanych głośników.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum