1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor do 250z

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez XboxFan331, Wrzesień 19, 2013.

1. XboxFan331

XboxFan331 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam potrzebuje monitora do 250 z wejściem jack 3.5. HDMI nie musi mieć bo kupie sobie przejściówkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archmaster

Archmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Młodów
    Mam monitor Iiyama HM903DT Vision Master Pro 454, jeśli jednak nie jest on wart więcej jak 150zł to go nie sprzedam bo bardziej opłaci mi się go zostawić.
    4 porty USB(nie wiem po co)
    2 wejścia VGA
    Wejście jack 3.5
    Wyjście jack 3,5
    Jakieś USB UP
    Najlepiej zobacz na google images, chyba że taki duży monitor Cię nie interesuje. Na allegro ani nigdzie nie znalazłem takiego do kupienia

4. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    podepnę się pod temat

Szukam monitora do X360 23'' - 24'' nie mniejszy oczywiście z HDMI, FULL HD, LED matowy, bez błyszczących ramek muszą być matowe

Cena tak 600-650zł no chyba że naprawdę będzie warto jeszcze dopłacić

Znalazłem MONITOR LG LED 23" 23EA63V-P IPS tylko że to LG a nie jestem przekonany co do LG ale wygląd ma super

Wczytywanie...

Poleć forum