1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor do Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kj14, Styczeń 20, 2008.

1. kj14

kj14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam pytanie, jaki monitor do 800zł będzie najlepszy do Xbox 360 ? Wielkie DZIĘKI z góry ;)

Jeszcze jedno jakim kablem najlepiej podlaczyc konsole do monitora ? Oryginalym Microsoftu czy jakims innym ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Monitor do Xbox 360

Kabel oryginal a monitor panoramiczny . Co do kabli to bylo wiele problemow ze np scina obraz lub inne . No a monitor panoramiczny to podstawa .

4. kj14

kj14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A może mógł byś mi podać Nazwe monitora, bo tych panoramicznych jest dużo a mi chodzi o taki najlepszy gdzie jest dobra roździelczosc i nie wypalają piksele ;) z góry dzieki

Może taki : http://allegro.pl/item296442828_nowy_monitor_lcd_benq_20_lcd_t201wa_5ms_1000_1.html

Lub ten : http://allegro.pl/item296222396_monitor_acer_20_wide_x_203_w_1680x1050.html

A moze ten : http://www.ultima.pl/Monitor_Acer_Panorama_AL_1916_WAS_19_cali/i3666/

albo ten : http://www.ultima.pl/Monitor_Asus_VW191S_19_Cali_/i4902/

5. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Tak, oryginalny kabel, a monitor?

Ja moge ci polecic zebys poszukal jakis firmy belinea maja dobre ceny i ladnie chodza (ja mam 2225 s1w albo sw1, nie pamietam)

6. Piri001

Piri001 Guest

Ja ci doradze z tych czterech chyba asusa . Ale co do monitorow to nie wiem jaka marka jest asus .Do plyt glownych jest idealny .

7. ADAMO

ADAMO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

asus super moj kumpel ma ekstra

8. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Musisz koniecznie kupować monitor? Wydaje mi się, że jeszcze trochę byś kasy wyskubał i kupił byś sobie coś w HD, jestem niemal pewny że wyglądało by to o wiele lepiej niż na monitorze LCD do blaszaka. Microsoft sam pisze, że aby zobaczyć pełne możliwości konsolki, podłącz ją do Ekranu(chodzi mi o TV) z HD. Myślę, że teraz jest nawet taka możliwość podłączenia komputera do telewizora z HD. Pozdrawiam

9. ADAMO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ManhunterPL popieram konsole stacionarne a taka jest iksbox:) 360 sa przeznaczone glownie do tv (pomyscie jak bylo ze starszymi konsolami:) nom ale wiadomo jak ktos nie ma hd czy innego dobrego a ma monitor dobry tez:):)

10. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Ja mam LG 42LC41, z HD i sądzę że zakup takiego telewizora to był strzał w dziesiątkę. Gry na tym to poezja, w porównaniu z brata kineskopem, to myślałem że padnę trupem jak porównałem grafikę na HD a na kineskopie, osobiście mam monitor w kompie Acer AL1921, ale za żadne skarby bym sie na niego nie przesiadł, gdyż uważam że monitor przy blaszaku służy głównie do pracy biurowej, a nie do odpalania gier z next-gen.
    Jeśli masz konsole next-gen, to odpal ja na czymś co to w 100% wykorzysta. Pozdro

11. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jak chcecie o uwierzcie mi na slowo, a jak nie to sami sprawdzcie ze wyglada to prawie identycznie na dobrym monitorze i tv, a nawet czasem lepiej (oczywiscie w porownaniu do tych tv w cenie do 2000zl) - na monitorze obraz nie zmuzy.

W moim pokoju mam monitor 22 cale panorame, a w goscinnym lcd 42 cale wiec porownania ze roznic praktycznie nie widac sa wziete z zycia.

A kumpel kupil sobie jeden z tych najtanszych lcd i wypada blado przy moim monitorze (smuzenie).

12. ADAMO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

monitory nie maja takich mozliwosci co najnowsze tv sony bravia :D

13. Piri001

Piri001 Guest

Ja do marki sony nie jestem przekonany .

14. ADAMO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

a widziales jak na tym gry chodza?? polecam 32 cale kolega ma i uf :D

15. beavis

beavis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nie kupuj zwyklego monitora, bedziesz mial problemy!

Przeczytaj to i moje odpowiedzi:
    http://x360iso.org/index.php?topic=729.0

A co do tv Sony Bravia, owszem sa bardzo dobre tylko ze mozna znalezc tv np. Philipsa ktory bedzie tak samo dobry albo lepszy a bedzie kosztowal mniej :p

17. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Ja mam 22" IIYAMA panoramke i jestem b.zadowolony.Jednak jesli dzis mialbym kupowac to poszukalbym jakiegos monitora 24" panoramki-bedzie mial 1920x1080 czyli Full HD.Wiele monitorow w tym rozmiarze posiada zlacze HDMI oraz Component opracz standardowych D-Sub i DVI.Jednakze bedzie mialo to swoja cene-ok 1700-1800zl.
    np.
    http://allegro.pl/item304964058_24_lg_l246wh_bn_1920x1200_z_hdmi_gw_fv_w_wa_ss.html

18. beavis

beavis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wlasnie mam ograniczony budzet konsole mam obecnie podlaczona do 17 samsunga crt model 765mb i jestem zadowolony czarne pasy mi nie przeszkadzaja obraz wyglada jak dla mnie swietnie wygladzanie raczej dziala obraz nie jest postrzepiony kabel mam orginalny microsoftu wiec jestem przekonany do monitorow crt

19. wojtektt

wojtektt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Osobiście sprawdziłem Gateway 2185 po componencie z X-em: świetnie skaluje obraz - do 1080i nie ma problemu, dzięki matrycy S-PVA kolory są obłędne, duże kąty widzenia. Pomimo wolniejszej matrycy od TN przy nominalnym czasie reakcji 8 ms grey-to-grey nie zauważyłem smużenia Jeżeli budżet pozwala, to polecam 24" (1920x1200) odpowiednik: http://www.allegro.pl/item301978421_gateway_24_lcd_spva_2485_pivot_dvi_pip_hd_full_hd_.html

20. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Dobra, zapytam sie w tym watku: jakie gry na x360 wspieraja FullHD 1080p? A jak nie gry to co w ogole poza dashboardem? Po kiego grzyba wam FullHD? To juz naprawde nie lepiej dolozyc sobie do HDReady lcd tv? jakies 32-40" zamiast 24"?

Wczytywanie...

Poleć forum