1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor do Xbox`a- vga czy hdmi ?

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez misieken, Październik 27, 2012.

1. misieken

misieken Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    Witam, jestem studentem i rzadko przebywam w domu gdzie mogę pograć sobię na tv na xboxie. Mam zamiar zakupić monitor do akademika i tutaj mam pewien dylemat i pytanie do was. Czy opłaca się dopłacać ze 200-250 zł na monitor z hdmi czy wystraczyłby monitor z vga ? Tyczy się to monitora ok 19" i chciałem się spytać czy różnica w obrazie na takim monitorze między hdmi a vga byłaby kuriozalna ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Jesli zalezy ci na dobrym obrazie to kup sobie monitor z hdmi niedosc ze lepszy obraz to nie sie napewno nie zawiedziesz kiedys sie bawilem w to bo tez mialem monitor ale jak dla mnie za maly bo 17' i mialem na zlaczu dvi i bardzo dobry obraz byl potem chcialem sie przerzucic na 19' ale byl klopot bo nie mozna podlaczyc monitora kablem hdmi-vga. Lepiej kup sobie z hdmi.

4. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdanie poszukaj sobie dobrego monitora z dvi i bedzie ok potem dokupisz sobie kabelek dvi -->HDMI i obraz będzie jak z HDMI a bedzie tańszym kosztem.

Pozdrawiam ;)

5. toki95

toki95 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Polecam rzucić okiem na model LG FLATRON M237WDP ! Sam go posiadam, 23 cale w Full HD, do tego monitor i telewizor w jednym :p Kupiłem go za śmieszną kwotę 600zł.

6. misieken

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    To mam rozumieć, że jakość między obrazem wyświetlanym przez hdmi a vga jest duża ? Rozumiem śmieszna kwota 600 zł, ale u mnie jest dość ciężko w pieniędzmi i chciałem zakupić monitor (prawie na pewno używany) za ok 200-250 zł. Za to nie mam szans zakupić monitora z hdmi ale może z dvi.
    A i jeszcze sprawa dźwięku... Widziałem na allegro kable vga do xboxa, które mają dodatkowo dwa chinche do podłączenia do głośników. A jakby to wyglądało u innych kabli ?

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jakosc przez vga nie jest zla w porownaniu z telewizorem kineskopowym przepasc na korzysc vga,Innym kablem nie podlaczysz do monitora przy dvi jest przejsciowka

8. misieken

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    Na allegro za ok 200-250 zł znajdę monitor z wyjściem dvi. Na youtube znalazłem sposób na uzyskanie dźwięku przy zastosowaniu kabla hdmi-->dvi. Jak widziałem trzeba usunąć plastik z końcówki kabla od xboxa (componenta) i podłączyć go również do xboxa. Następnie dwa chinche podłącza się przejściówką do głośników. Trochę jest z tym babrania i czy się to opłaca ?

9. skrobi2

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tYLKO ŻE PROBLEM POLEGA NA TYM, ŻE DO MONITORA KTÓRY NIE MA TUNERA NIE PODŁĄCZYSZ COMPOMENT ( NO CHYBA ŻE MA TUNER I UMOŻLIWIA PODŁĄCZENIE COMPOMENT)

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Monitor do Xbox`a- vga czy hdmi ?

Nieprawda, normalnie podłączysz przez dvi-hdmi xboxa do monitora a dźwięk jak pisałem kolega bierzesz z component.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

11. skrobi2

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest jeszcze możliwość taka że kupujesz monitor z DVI podłączasz do konsoli kablem dvi --->HDMI i zaopatrzysz się w wejście tego tupu :

FORMAT - Xbox 360 VGA HD AV Cable

Pozdrawiam.

12. skrobi2

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Tak ale wtedy będzie musiał modyfikować kabel zeby hdmi i kabel compoment weszły bez żadnej przeszkody do Xboooxa

13. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Monitor do Xbox`a- vga czy hdmi ?

I o tym właśnie mówił

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

14. misieken

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    Szczerze już troszeczkę się w tym pogubiłem. Jeśli chodzi o podłączenie przez vga to można zastosować taki kabel KABEL VGA XBOX 360 WYSOKIEJ KLASY (2724089950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Posiada już dwa chinche do podłączenia głośników, także nie trzeba się "babrać".
    Natomiast z dvi trzeba by kupić taki kabel KABEL HDMI-DVI XBOX360 - GWARANCJA - SKLEP! (2718769413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i oprócz tego usunąć plastik z componenta tak jak na yt pokazano How to Connect your Xbox 360 to Your PC Monitor with AUDIO ! (HDMI to DVI) - YouTube .

15. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    no dokladnie tylkko przy kablu vga lepiej kupic oryginal ms albo big bena przy tych tanich moga byc klopoty z obrazem

16. misieken

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    To na takim 19" monitorku będzie duża różnica w obrazie ? Bo jeśli nie to nie wiem czy opłaca się babrać w tych dvi i sciąganiu plastiku z componenta. Jakoś te gry na kablu vga na kompie ładnie wyglądają

17. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  18. misieken

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    Bo w domu gram na tv 37" fullhd na hdmi i forza horizon ma piękną grafę. Chciałbym mieć podobną na tym monitorku :)

Wczytywanie...

Poleć forum