1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor do Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebek00271, Listopad 5, 2013.

1. sebek00271

sebek00271 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,od jakiegos czasu poszukuje dobrego monitora z HDMI do xboxa ,takie do 250zł.Znalazlem taki;Samsung B2230N ma on wejscie hdmi i rozdzielczosc 1920x1080,i moje pytanie jaki jeszcze monitor mozna kupic w takiej cenie i z takimi parametrami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Za 300zl to albo używki, albo weź jakikolwiek monitor od LG, benq, samsunga, della. Podobno poniżej 500zl wszystko to jest to samo :p TN full HD z wejściem HDMI ;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. sebek00271

sebek00271 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie chodzi mi o używane bo za taką cene nowego DOBREGO nie kupie ;p i większość ma małą rodzielczość

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Poszukaj jakiegos BenQ full hd beda w tej cenie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum