1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor do xboxa - głośniki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michał Redkwa, Wrzesień 2, 2013.

1. Michał Redkwa

Michał Redkwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Planuję zakup monitora LG IPS237L.
    Monitor LED LG IPS237L-BN niska cena i opinie klientów Sklep OleOle

W opisie pisze że monitor posiada "Wyjście liniowe audio". Czy dzięki temu gniazdku mogę podłączyć głośniki/słuchawki i będą one działać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jeśli posiada wyjście słuchawkowe, to tak. Podłączasz hdmi xa z tv, a jackiem z tego wyjścia do jakiś głośników(ewentualnie wzmacniacza).

1 osoba to lubi.
  4. Michał Redkwa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Headphone Jack - to te wejście. Podłączysz tam zwykłe słuchawki, a także głośniki małym pojedynczym jack'iem 3,5mm (nie chinchą i nie potrójnym jackiem jak np. w głośnikach 5.1).

Napisz jeszcze jakie masz głośniki.

6. Michał Redkwa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Creative Inspire M2600.

Żeby nie zakładać nowego tematu to napiszę już tutaj. Ostatnimi czasy gram sobie na moim tv. Podczas grania w Minecrafta zobaczyłem takie dziwne artefakty graficzne. Są to niewielkie migające czerwone kropki. Mam coś z konsolą czy może coś jest źle z kablem hdmi? Bywa także czasami jak odpalam konsole (miałem tak może z 8 razy w ciągu 2 miesięcy) że w menu konsoli mam pełno takich czerwonych kropek i wtedy resetuję konsole i wszystko wraca do normy.
    Swojego slima mam nie przerobionego, kupiony na początku sierpnia.

zdjęcia - http://imageshack.us/photo/my-images/62/vw9t.jpg/

Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj. {Altres}

7. Michał Redkwa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam temat bo zaginął w dziale ;/

8. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Hey! Podłaczysz sobie x'a przez HDMI do monitora a kablem jack-jack (zapewne miałeś taki przy głośnikach) w monitorze do line out a w głośnikach tam gdzie zwykle go wpinasz i wszystko gra i buczy! W grę wchodzi oczywiście tylko stereo! Zdjęcie monitora które dodałeś to nie ten monitor bo na Ole wyraźnie pisze że ma jedno HDMI a tu są dwa! Udanych zakupów!

9. Michał Redkwa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzeczywiście :D Prawdziwe zdjęcie monitora: http://www.pcomp3000.pl/724-2288-th...-23-ips237l-bn-led-ips-178-178-2xhdmi-mhl.jpg

Ponawiam pytanie:
    Ostatnimi czasy gram sobie na moim tv. Podczas grania w Minecrafta zobaczyłem takie dziwne artefakty graficzne. Są to niewielkie migające czerwone kropki. Bywa także czasami jak odpalam konsole (miałem tak może z 8 razy w ciągu 2 miesięcy) że w menu konsoli mam pełno takich czerwonych kropek i wtedy resetuję konsole i wszystko wraca do normy. Mam coś z konsolą czy może coś jest źle z kablem hdmi?
    Swojego slima mam nie przerobionego, kupiony na początku sierpnia, gwarancja ważna jeszcze 2 lata :)

zdjęcia - ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Wczytywanie...

Poleć forum