1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor do xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Samowski, Lipiec 14, 2011.

1. Samowski

Samowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety na razie mam tylko pożyczony tv do xboxa i czas kupić coś nowego. Stwierdziłem, że jednak wybiorę monitor (ograniczone fundusze). Więc czy któryś z tych monitorów do konsoli byłby dostatecznie dobry?
    PROMOCJA LCD 22" DVI,HDMI GWARANCJA F-VAT WR (1703061941) - Aukcje internetowe Allegro
    MONITOR 23'' ACER / GATEWAY - HDMI,DVI FV/GW12m (1718087831) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz fujitsu, gateway jest powystawowy.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Używanych raczej nie kupuj.No chyba,że osobiście będziesz mógł go obejrzeć.Sam kiedyś brałem Gatewaya z tej firmy Funtech i miałem na ekranie straszne rysy.Co ciekawe był to monitor z kategorii "B",gdzie miały być tylko lekkie rysy na obudowie.

5. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gateway w dodatku są w kategorii D , co oznacza : "Na obudowie obtarcia i pęknięcia, natomiast na znacznej części matrycy duże plamy i rysy, lub linie.". Ja bym nie kupił takiego monitora , ale jak kto woli. A co do Fujitsu , to też nie są nowe , sprzedający pisze : "Monitory nie są nowe posiadają rysę na środku matrycy o długości około 3-8 cm". Ja bym uzbierał więcej siana i kupił coś chociaż w lepszym stanie.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Z tych dwóch co podałeś bierz Fujitsu :)

7. Samowski

Samowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Mikesh

Mikesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    8cm rysa u tego Fujitsu ? na białym tle to jest to strasznie widoczne . może lepiej dozbieraj do jakiegoś używanego bez wad

9. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    ten LG jest przynajmniej nowy, wiec nie bedziesz mial zadnych rys na ekranie ;]

10. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli LG są nowe to zdecydowanie ten monitor kupuj. Niema co się bawić w "lekkie" otarcia , pęknięcia czy też rysy. Okaże się , że monitor jest totalnie zjechany i tylko potem żałować , że się nie dołożyło trochę pieniędzy.

11. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    ten LG jest znacznie lepszy, bierz go ;)

12. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nigdy nie kupuj powystawowych lub z jakąś tam kategorią, w praktyce oznacza to, że dostaniesz mniej lub bardziej uszkodzony monitor, jak zobaczyłem ceny tych lg czy samsunga to aż szok, że są tak tanie, co prawda mają tylko 1366x768, ale za tę cenę się opłaca.

13. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Polecam monitor iiyama prolite e2407hdsd posiadam taki i bardzo polecam chodzi w granicach bodajże 700 zł. Jak coś mam swój na sprzedaż za 500 bo chcę kupić tv. Monitor używany rok lub 14 miesięcy. Nie polecam tylko dlatego, że chcę sprzedać żeby nie było. Jest doskonały ;)

Wczytywanie...

Poleć forum