1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

monitor do xboxa360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szmergiel, Październik 7, 2008.

1. Szmergiel

Szmergiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam zamiar kupic sobie xboxa360 i mam maly problem
    Nie wiem jaki monitor sobie kupic do x360
    Wogole sie na tym nie znam :(
    Interesuje mnie jaki powinien miec rodzaj matrycy, jasnosc, kontrast itp

Moglibyscie mi powiedziec dac link do strony jaki monitor bedzie najlepszy za okolo 600-750zl
    najlepiej zeby byl to monitor lcd ;D

Z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: monitor do xboxa360

Nie doradzę ci jaki monitor wybrać bo nie bardzo się na tym znam, ale powiem ci jedno. Jeśli chcesz kupować monitor specjalnie pod x'a to lepiej odpuścić i dozbierać do tv hd ready. Ja sam przez kilka miesięcy grałem głównie na moniotrze i jednak polecam ci TV, kosztuje gdzieś w okolicy 1500zł a jest dużo lepsze wrażenie i większa wygoda.

4. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ja mam Monitor HD LG M198WA do Xboxa 360 i pc i moge ci polecic bo jest swietny chociaz niewiem czy teraz za tka kase nikeupisz lepszego do xboxa .Ja sugerowałem sie recenzjami i taki polecali jestem bardzo zadowolony bo gry w HD wyglądaja bosko na dodatek monitor ma pełno wejsc wiec tylko podpiansz xa i smiga aha no i ma wbudowany tuner tv też duży plus

http://www.allegro.pl/item453089701_absolutny_hit_19_wide_z_tv_m198wa_nowosc.html

http://www.allegro.pl/item451245174_nowy_lg_lcd_19_flatron_m198wa_bz_tuner_tv_3000_1.html

5. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dołączam sie do pytania ale mam budżet 400 zł .

6. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

do 400zł to ciezko bedzie kupic dobry monitor do Xboxa za 570zł jest Benq nówka z FULLHD ,jego minusy brak wejsc dvi czy chocby HDMI ma tylko D-Sub ale z HDCP tak weic musiałbys kupic jeszcze kable vga do xboxa.Monitor jest FULL HD wiec jakośćobrazu bedzie napewno dobra , zreszta czytajac jego specyfikacje sprzetowa widać że jest dobry ale niesty niema wejsc DVI i HDMI które staja sei codziennoscia.

http://www.allegro.pl/item449605303_rewelacja_benq_e2200hda_full_hd_10000_1_wys24h.html

Do 400zł to mozęsz kupic Gatewaya z HD ale ja ci go niepolece bo rózne opinnie o nich słyszałem i dobre i bardzo złe

Za 400zł to monitora z HD raczej neibedzie ale jakis inny bez HD to by sei znalazł

7. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
  8. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

W ostanim tescie monitoprów w komputer swieci to twoj monitor tzn ten co chcesz kupic był najlepszy a mój był 3 ogólnie poelcam

Wczytywanie...

Poleć forum