1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

monitor(dvi + d-sub) +kvm

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez t0mi_kg, Luty 23, 2010.

1. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Sprawa wygląda następująco... :)

Mam monitor samsunga z wejściami DVI i D-SUB.

Komputer podłączyłem pod D-SUB bo i tak zbytniej zmiany w jakości nie widzę, konsole natomiast kablem HDMI-DVI do gniazda DVI w monitorze.

Ogólnie jest wszystko ok, tylko już po 1 dniu męczące jest to, że trzeba ciągle żonglować wtyczkami od monitora, bo 2 na raz nie mogą być włączone, bo 2 obrazów nie wyświetli... hehe :)

Już wyczytałem, że jest przełącznik kvm i stąd moje pytanie. Jak się sprawuje ten najtańszy model, taki fioletowy co na allegro jest po ok. 15zł ?? Daje rade czy kicha?

No i teraz na jakiej zasadzie to działa? Wtyka się kabel z jednej strony, który połączy kvm z monitorem, a z drugiej strony sie podłącza PC + xboxa tak?

A jak z jakością, to kvm umożliwia przesyłanie obrazu cyfrowego tak jak z kablem DVI czy zwykly VGA?

Niektórzy pisali kiedyś o tym, że użytkują itd, to może ktoś się trafi i wypowie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. yeshyk

yeshyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    A nie masz na monitorze przycisku source (źródło) ?
    Wciskasz i obraz jest przesyłany z 2 kabla.

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    nie polecam tego najtańszego kvm,jest widoczny spadek jakości obrazu,podłączyć można tylko sygnał analogowy przez D-sub
    skoro masz w monitorze dwa wejścia,to powinieneś mieć też przycisk przełączania źródła sygnału

5. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    faktycznie jest pod spodem...myslalem ze w tym modelu jednak jakimś cudem go nie ma a okazalo sie ze był wcisniety tzn uszkodony i był zrównany z obudową... :D czyli po naprawie chyba powinien spełniać funkcje jak ten KVM. Sprawdzi się jak naprawie :) DZIĘKUJE do was leci Panowie :) a żeby nie marnować tematu, kto chce niech wpisze nazwe jakiegoś dobrego KVM i niedrogiego zarazem, bo dużo osob i tak ciągle wypytuje

6. kinetiq

kinetiq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy da się podłączyć xboxa do monitora o proporcjach 4:3 (1280x1024) - jeśli tak to w jakiej rozdzielczości będzie obraz? 720p z pasami na górze i na dole?

7. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja tak mam i dobrze działa ale ustaw tryb paronamiczny będzie najlepiej

8. kinetiq

kinetiq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozumiem, że tryb panoramiczny w ustawieniach xboxa? bo monitor panoramą nie jest.
    Pytam, bo chwilowo nie mam do czego xboxa podłączyć i nie mam gdzie sprawdzić.

Poleć forum