1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor i Kabel

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez AnarchyMen, Maj 8, 2009.

1. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Elo posiadam Monitor LCD 22'' LG W2234S-SN z wejściem D-SUB jaki kabel tak do 20-30 zł by był do niego najlepszy ? chodzi oczywiście połączenie xbox - monitor ;D Najbardziej wyczerpującą wypowiedź nagradzam Podziękowaniem oczywiście jak będzie takich parę to każdy dostanie :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xboxerr

Xboxerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mazowsze
    Do 20 30 jakiego bys nie kupil obraz bedzie podobny . Kup lepiej od razu jakis lepszy kabel typu bigben

4. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Ja gram na Crt i mi nie zależy na jakości tylko że w pokoju nie mam tv i chodzi mi o zwykłe połączenie konsoli pod monitor :D wiec proszę o wypowiedzi i podawanie produktów w przedziale 20-30 zł a nie mówienie że mam kupić big bena za 89 zł .

5. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja mam crt 17" :D (w planach jakiś lcd 22" .) i kupiłem kabel za 20zł najtańszy bo był pod ręką a na allegro już mi się nie chciało klikać i obraz powiem że jest idealny i nie ma się do czego doczepić... może jeszcze ktoś się wypowie z normalnym monitorem ale u mnie jest idealnie na najtańszym .

6. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  7. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak będzie pasował, ja mam dokładnie taki kabel, teraz upewnij się czy w monitorze masz takie samo jak w karcie graficznej, jeżeli nie (czyli takie jak ten kabel vga do xboxa) musisz kupić Adapter SVGA D-SUB 15M/15M lub 15Ż/15Ż (624971029) - Aukcje internetowe Allegro ale to tylko prezy starych monitorach gdzie kabel jest na stałe wmontowany

Wczytywanie...

Poleć forum