1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

monitor i rozdzielczość

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PIKOxPL, Wrzesień 8, 2012.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    witam mam monitor chyba 17 ' albo 15' jest kwadratowy no max rozdzielczość to 1280 1024 ale w grach mam tak ze są paski u gory i u dołu i obraz jest jeszcze mniejszy a nie chce ustawiać na panorame bo obraz jest spłaszczony ale w niektorych grach np gow3 ustawiam na 640 i jest na całym ekranie ale juz bf3 nie jest sposob na to czy lepiej kupić wiekszy monitor czy przejść na tv 32' ale niefull hd

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wszsytkie gry obsluguja format 4:3 wiec nie w kazdej da sie to ustawic i zostaje panorama 16:9, na tv nie bedziesz miec problemow

4. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    niby racja ale na tv odswiezania nie ma i widać jak by wszystko powoli sie ruszało w interfejsie jak i grach mam wiekszy monitor ale problem jest wyjaśniony w innym temacie "kabel hdmi-vga" w tym dziale

Wczytywanie...

Poleć forum