1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor i xbox.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hebda20, Listopad 10, 2012.

1. Hebda20

Hebda20 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Witam znowu mam pytanie otóż zaopatrzyłem się w gre Battlefield 3 i na moim telewizorze 28' nie ma efektu gry a nie mam pieniędzy na zakup nowego TV, mam pytanie czy da rade podłączyć xbox 360 do tego monitora 22" LG Flatron W2242S-PF bo taki mam i jak z dźwiękiem czy mogę go podłączyć do TV a obraz do Monitora czy to złe rozwiązanie da się tak wogole .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odradzam. Monitor ma rozdzielczość 1680 x 1050, kiepskie podświetlenie i wejście Dsub (dodatkowe koszty) = brzydko.

4. BlackJoint

BlackJoint Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Sam podpinam swojego xboxa czasem pod podobny monitor : ) otóz kupujesz oto taki kabelek KX1A KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 (2767636600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ten adapter HOT WIRE 961792 Adapter 2xcinch - mini jack stereo (2764329670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (adapter jest Ci potrzebny żebyś miał dzwiek w monitorze bo watpie zebys mial w nim wejscie na czincze) Jezeli masz 2 wejscia mini jack w swoim monitorze to mozesz dodatkowo podlaczyc sobie słuchawki : )
    Ogólnie gra sie bardzo konfortowo :)

5. Muminek85

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ej, co Ty mu kłamiesz? :) Monitor ma kiepskie podświetlenie i kiepską matryce. Niepotrzebnie wyda tylko pieniądze.

6. BlackJoint

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    No napewno obraz będzie brzydszy niż w FullHD ale napewno bedzie to lepsze rozwiazanie niz granie na kineskopie :)
    Po za tym autor nie pytal sie jaki bedzie z tego obraz tylko czy istnieje taka mozliwosc ;]

7. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Czy obraz będzie bardzo brzydki? taki ze tragedia? Czy to zależy tez od kabla, no i czy wogóle coś z tego będzie mam na myśli odczucie jakiegoś komfortu wiem że na pewno szału nie będzie i z tego co wiem ten mój monitor nie ma chyba wbudowanych głośników.

Edit akurat ten adapter to mam bo dostałem takowy do głosników firmy creative.

8. BlackJoint

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Kiedy nie moge grać na dużym TV gram własnie na monitorze 22" gra się bardzo przyjemnie (o niebo lepsze rozwiazanie niz kineskop) Czy zalezy od kabla to nie wiem ponieważ dostałem juz w zestawie kabel VGA Microsoftu :)

9. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Co powiesz o tym monitorze Acer 22 lcd P223W czy to tez jest gó*no?

to wystarczy ze kupie kabel firmy Microsoft, nie żaden chiński tak.

Edit:przy najbliższej okazji zakupie ten kabel i spróbuje jak to będzie wyglądać tylko jak z dźwiękiem gdy monitor nie ma głośników hmm?

10. Muminek85

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hm... nie domyśliłem się, że ten "28 cali" to kineskop. Śmiało podłączaj pod LG.

11. Hebda20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Mówisz że nie będzie źle spróbujemy jak to będzie wyglądać, kabel takowy idzie już za 10 zł kupić firmy Microsoft.

Napisze za jakiś czas jaki będzie efekt.

Edit : Tu gościu odpala GTA IV z xbox 360 na takim monitorze jak ja mam http://www.youtube.com/watch?v=WlIp8vwUqy4
    jakość jest świetna nie można narzekać, a co wy na to?

Edit2: Można zamknąć temat.

Wczytywanie...

Poleć forum