1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor Joytech problem z zasilaczem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez normalny, Czerwiec 25, 2010.

1. normalny

normalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Siema. Na tej aukcji MONITOR JOYTECH JEDYNY # X BOX # OKAZJA !! (1072613155) - Aukcje internetowe Allegro Kupiłem monitor do xboxa. Czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tym monitorem i mógłby podać mi parametry zasilacza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Pierwszy raz takie dziwadło widzę. :) Ale wydaje mi się że nie będzie to komfortowa gra. Ekran jest bardzo mały niestety. Ciężko będzie się do jakiś napisów doczytać. Tak mi się wydaje.

4. normalny

normalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Z tyłu pisze przy gniazdku DC 12V ale to zbyt mało żeby cokolwiek zdziałać, potrzebna jeszcze jest informacja o amperach. Pytanie skierowane do osób które kiedyś miały/mają taki monitor, bo w internecie nie ma żadnych wiadomości o zasilaczu.

Wczytywanie...

Poleć forum