1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor + Kabel DVI + Xbox = brak dzwięku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Famiru, Grudzień 4, 2010.

1. Famiru

Famiru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z podłączeniem głośników pod konsole Xbox 360 Slim 4gb. Otóż podpiąłem konsole pod monitor bez HDMI oraz głośników. ( Kable jest HDMI -> DVI )
    I tutaj mam do was pytanie.
    Czy podłączenie standardowego kabla od tv i głośniki (do konsoli wraz z kablem HDMI -> DVI) podłączy się tylko głośniki (bez tv) za pomocą przejściówki VEGA... to zadziała ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. MaverickPL

MaverickPL Guest

Pisanie tak nieskladnych, niestylistycznych postow powinno byc karane banem.
    Chlopie... wez ty sie kurde najpierw za nauke jezyka polskiego, dobrze? Bo siedzisz przed xboxem a nie potrafisz jednego zdania poprawnie i zrozumiale napisac.

Nie mam zielonego pojecia o co chodzi w twoim pytaniu (serio, nie da sie go zrozumiec)
    Kabel do ktorego link wkleiles to zwykly kabel VGA do Xbox'a
    Jedna koncowke podlaczasz do monitora, koncowki audio do glosnikow i tyle... gra.

Przejsciowki na DVI nie muszisz stosowac, nawet jesli zastosujesz to nic to kompletnie nie zmieni... bedzie dzialal dokladnie tak samo.

ps. Nie, obraz nie bedzie dramatycznie gorszy tylko dlatego ze uzywasz kabla analogowego a nie cyfrowego.

6. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    czepiam sie teraz, ale koncowki audio podpinasz np: w odpowiednie miejsca w kinie domowym, bezpodrednio do glosnikow nie podlaczysz :p reszta tak jak kolega wyzej napisal

7. MaverickPL

MaverickPL Guest

Praktycznie wsystkie glosniczki komputerowe jakie teraz mozna kupic to glosniki aktywne, wiec maja w sobie wbudowany maly wzmacniacz, co za idzie mozna do nich bezposrednio zapiac ten kabel ktory wychodzi z xboxa i bedzie to dzialalo.

Jesli ktos ma na glosnikach przycisk "power/siec" i regulacje glosnosci to bedzie dzialalo, piszac bardziej obrazowo ;)

8. Famiru

Famiru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sory. Pisałem na szybkiego....

Jest tak:
    1. Posiadam Monitor z wejściem DVI
    2. Posiadam kable HDMI -> DVI
    3. Konsola działa bez zarzutów
    4. Nie ma dźwięku <nic dziwnego>
    5. I właśnie chcę się spytać. Czy nie będzie żadnego konfliktu gdy podłącze kolejny kabel który pełni funkcje wyświetlania obrazu (kabel z 3 końcówkami) z dopiętą przejściówką "M.Jack gniazdo - 2x RCA" do której będą podpięte tylko głośniki.

Jak już napisałem wyżej. Po dłuższych przeszukiwaniach forum udało mi się znaleźć rozwiązanie. Dziękuje wszystkim za pomoc. (Faktycznie mój pierwszy post był niezrozumiały przepraszam.)
    Temat do usunięcia.

9. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Ja mówiłem o głośnikach, a nie o wzmacniaczach :D PISAŁEM ŻE SIĘ CZEPIAM :p ot tak z nudów

Wczytywanie...

Poleć forum