1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor LCD 17" 4:3 - kupować XBOX 360 czy nie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Oski91, Lipiec 7, 2010.

1. Oski91

Oski91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    J.w.

Mam monitor 17 cali w proporcjach 4:3 o maxymalnej rozdzielczosci 1280x1024. Nie mam kasy na lepszy monitor bądź TV z HD itp. Ale na xboxa kaske uciułałem... Tylko teraz nasuwa sie jedno pytanie --> czy jesli mialbym grac na takim wlasnie monitorze to w ogole oplaca sie kupowac xboxa??? Nie rajcuje mnie wizja czarnych paskow na gorze i dole ekranu o wysokosci ponad 150 pixeli kazdy:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Wiesz ja gram na starym TV CRT więc jakoś dasz rade :)

4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Człowieku kupuj x'a. Mój kuzyn uzbierał na ps3 no zapracował na niego, ale zabrakło mu kasy to grał na 7 calaku czarno białym :D i to on line, dawał radę. Ja mam x'a i gram na telewizorze 14 cali "corso" tv z marketu :D. Mam też 17 samsunga SyncMaster 710n i jakoś mnie nie kręci granie na krzesełku i ciągłe przenoszenie konsoli:/

5. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    To zależy, ja bym nie dał rady. No ale lepsze to niż granie na tv crt...

6. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Gadasz głupoty nie ważne na jakim sprzęcie się gra ale jak się gra ;p

7. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    SoTeR i to się liczy!

8. d0m3l

d0m3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Co prawda nie jest to panoramiczny obraz, dlatego jak ustawisz rozdzielczość natywną to będą czarne pasy na pół obrazu, a znowu jak ustawisz rozdzielczość typu 720p no to będzie ładnie zniekształcony obraz. Ale tak czy siak warto, na pewno będzie lepiej niż na zwykłym tv crt, gdyż tam małe teksty są praktycznie nieczytelne.

9. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Ja tam gram na tv 27" zepsutym po części (jaśniejsze pasy widać) i jeszcze bez full hd i żyje. Kupuj jak nie jesteś maniakiem grafiki np. OMG spuszczę się, killzone 3 w 3d. Ide 3d tv kupuje. .

10. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie to nie ma sensu , lepiej zostać przy PC , przy 17 calach jest to bez sens , napisy mogą być nie czytelne , a zamiast obrazu będzie ostra ****zka na ekranie , ale na pewno grać się JAKOŚ tam da , zależy jak bardzo tolerancyjny jesteś...

11. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    grac da sie normalnie wszystkie napisy sa czytelne sam tak gralem przez 2miesiace i nie narzekalem a nie ktore gry sa na caly ekran np. gta iv

12. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    a ja ci nie polecam na takim grać na x . jak napisał Krystek lepiej przy pc zostań , sam grałem na monitorze 17 calowym i starszym tvbez hdmi to była masakra , większość piszę ze grafa sie nie liczy głupota , po co mi konsola najnowszej generacji jak nie korzystam z jej możliwości w tym przypadku hdmi , sprzedałem x i wróciłem do pc na 2 miechyz zanim nie dozbierałem do tv hd , i z telewizorami też jeśli już hd to powyżej 40cali , grałem na monitore hd też kiepsko.... niestety jeśli chcesz skozystać z tego co oferuje Xbox360 polecam ci dozbierać do dobrego tv , lato jest a na budowie zawsze wezmą młodych ludzi więc możesz sobie dorobić , no chyba że chcesz psuc wzrok sobie i wmawiać że grafa to nie wszystko i grać na 7 calach lol .

13. pilka4213

pilka4213 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemyśl
    Hmm... widac kolega nie zorientowany w tym temacie nie miałes sytuacji wmpostaci mozliwości grania na 17" to prosze o niewypowiadanie się....
    Stary kupuj x'a bo jest to najlepsza rzecz, sam gralem na monitorze Benq 17" i na rozdzialce 1280X1024 wyglądało perfekcyjnie , ale jednak to co tv to tv na full hd jescze lepiej wygląda ;)

14. konraf

konraf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potwierdzam. Też kupiłem około 5 m-cy temu xbox i też przez 3 miesiące grałem na 17'' LCD 4:3. Owszem pasy są ale można się przyzwyczaić. Miałem podłączone dobrym kablem VGA (BigBen) i jakość była bardzo dobra.

Do kolegi S>W>A>T - zważ, że nie każdy chce/ma możliwość wpakowania dodatkowej kasy na duży TV.
    Z tymi TV to widzę niektórzy jadą tak, jak maniacy komputerów PC, czyli kupują coraz lepsze, podkręcają, wyciskają wszystkie soki....sztuka dla sztuki.
    Sam mam plazmę 37 cali ale nie jestem już młokosem, mam rodzinę i telewizor służy rodzinie. Trudno, żebym wywalał żonę, dziecko do sąsiadów, a sam zasiadał z padem na kanapie i sobie grał na dużym TV albo czekał, aż żona pójdzie spać i grał potem po nocy.
    Dlatego też wolę mniejszy monitorek (aktualnie 22 cale; full HD) i mogę sobie grać, kiedy chce, a że nie jest to > 42 cale Full wypas HD....no to co.

Każdy kupuje to, na co go stać i to, co chce mieć. Przy LCD 17'' też się możne dobrze z xbox bawić.

15. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale z drugiej strony tv 32'' fullhd to tez nie taki duzy wydatek bo mozna juz za 1400zl kupic

16. konraf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No prawda ale wszystko zależy od tego, jakie kto ma warunki lokalowe. Zawsze łatwiej postawić np. na biurku monitor 22 cale (za powiedzmy 600-700 zł), niż duży 32 cale TV (nawet za te 1400 zł, co i tak jest o 600-700 zł więcej, niż monitor).
    1400 zł to dla jednego dużo, dla drugiego mało.
    Poza tym, mówimy tu o LCD/TV do konsoli więc osobiście nie dałbym 1400 zł tylko po to, żeby móc sobie "lepiej" pograć.

17. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    Konrafia
    sprzęt jest z dnia na dzień coraz to bardziej zaniżony cenowo i chyba w polsce nie zarabia sie aż tak bardzo hu... no =)
    a czy ja mówie że mają coraz to lepszy kupować? człowieku napisałem że X oferuje nam grafike w High Definition Multimedia Interface , z tego co widze wolisz kupić plazme i monitor i mieć dwie lipne rzeczy niż jedną lepszą .... mieszkam z narzeczoną i jakoś 1-2 h jak pogram mi wystarczy na jednym lepszym tv i zgadnij co on ten służy dla niej dziwne co? i nie siedzę i nie czekam aż skończy oglądać i do nocy do rana gram :D to się nazywa zagospodarowanie czasem.
    Nawiązując do wątku jak napsiał krystek 32 to cośkoło 1400zł a z czasów technikum pamiętam że w wakacje pracowałem na budowie i wyciągałe po 2 m coś koło 4000-4500zł , ale nie siedziałem przy konsoli i nie czekałem na gotowe tylko pracowałem ...
    więc nie mów że odłozyć też nie można...
    a jak pisałem sprzęt już nie jest taki drogi...

18. konraf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie jest wątek o wyższości plazmy na TV LCD.
    Jak będziesz miał już żonę i dzieci, to wtedy pogadamy.

19. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
  20. pilka4213

pilka4213 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemyśl
  21. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Drogi użytkowniku to ty przeczytaj uważnie :) on pisze że się zastanawia nad kupnem xboxa bo ma monitor na którym będą czarne paski na dole i u góry więc ja mu podałem linka gdzie jest fajny panoramiczny monitor z full HD i jest naprawdę tani :)

Wczytywanie...

Poleć forum