1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

monitor lcd 19' a xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez egzek, Sierpień 25, 2010.

1. egzek

egzek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc

Czy ktos z was gral na xboxie 360 na monitorze 19' 4:3?
    1.Jak to wyglada, sa paski na gorze i na dole?
    2.W domu mam jeszcze tv z kineskopem 32', gdzie gry beda lepiej wygladac?
    3.Jest sens kupna konsoli przy takim tv i monitorze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja miałem na mniejszym kineskopie. Nie jest źle. Teraz mam pod 40'' LCD FullHD. Na tym nowszym lepiej, ale jak grałem gdzieś na kineskopie 22'' to dobrze się grało.

4. skywing

skywing Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja pogrywałem na flatronie 17'' LCD 4:3 i było ok :p

5. Marcino

Marcino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    2. chyba oczywiste ze na 32'
    3. jest sens jesli wiekszosc czasu bedziesz gral na tv;p, sam gram na monitorze/tv lcd 22' hd ready i czasem poprostu wydaje mi sie ze ten ekran jest za maly

6. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Lepiej bedzie na kineskopie

7. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Na kineskopie będzie sporo gorsza grafika (32" i do tego crt - hmm bardzo słabo to będzie wyglądało w 640p). Natomiast w lcd będzie super grafika :) Tylko teraz zastanów się. Gdzie Ci będzie wygodniej grać? Na Crt możesz siedzieć daleko, natomiast przy lcd będziesz raczej będziesz musiał siedzieć jak przy PC. Wybór należy do Ciebie :) Make Your choice jak to mówią :D

8. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Ja gralem na CRT 24 cale kineskopowym , grafika do **** i wgl. Po 1 miesiącu przesiadlem sie na LG Flatron 19 cali panoramiczny (Zakupiony specjalnie na xboxa )
    Siedzę bliżej xboxa, ale o wiele wygodniej się gra.
    Lepiej 19 calowy ;)

9. diadax

diadax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gram aktualnie Na LG Flatron 19 Cali xboxa podłączam przez DVI grafika jest piękna krystaliczny obraz zero pikselozy po prostu polecam i tak jak UP pisali musiał byś siedzieć tak jak przy kompie ale w cale to nie jest takie złe.
    Pozdr

10. jawor360

jawor360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wilczków
    Grałem na kineskopie 29 cali i nie było fajnie :( Wiec zakupiłem LG Flatron W2361V i jest o wiele lepiej ;)

11. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    tylko lcd + kabel vga (jak jest opcja to hdmi) tv zwykly - zapomnij ... niska rozdzielczosc i rozmazy. na lcd 19" max 2m dla pełnego komfortu dla mnie 1m optymalna odleglosc. samsung 920n :)

12. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    mam pytanko a więc tak mam monitor lcd 19cali LG flatron jakim kablem podłączyć żeby był dźwięk z głośnikow mam logitechy 5,1 chce jak najtańszy sposob plis
    o linki z allegro np

13. egzek

egzek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za liczne odpowiedzi :). Powiedzcie jeszcze, jak wyglada sprawa z 360 arcade. W necie grac nie chce i zastanawiam sie czy kupno konsoli bez dysku wiaze sie z jakimis niedogodnosciami? Pogram we wszystko? Jestem zupelnym laikiem, jesli chodzi o konsole.

pzdr

14. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja gram cały czas na monitorze samsung 20,5" standard 16:10 i jest ok tylko te paski na dole mnie wkurzają przydałoby sie zeby był 16:9 ale i tak jest git. Na początku jak nie miałem kabla vga to grałem na tv i też nie było źle tylko obraz rozciągnięty był do góry ale to raczej wina dosyć wiekowego telewizora (ma jakieś 16lat :p) Sens kupowania jest bo ci co mówią że do xboxa musi być koniecznie telewizor full hd 50", a granie na monitorze to g****, to się zwyczajnie nie znają bo można z powodzeniem grać na małych monitorach i tv. Tak więc kupuj na pewno źle nie będzie.

15. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    a opowiecie na moje ptania błagam są u góry

16. Krzysiekx27

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Żeby podpiąć xboxa do monitora z dźwiękiem musisz kupić kabel vga. Nie kupuj tanich takich za 10zł bo z własnego doświadczenia wiem ze są g**** warte tylko pieniądze straciłem - obraz rozmyty, kolory wyblakłe... polecam kable bigben albo oryginalne microsoft ja mam taki Oryginalny Kabel VGA Microsoft+Stereo+5.1 !!Nowe!! (1201241058) - Aukcje internetowe Allegro nawet od tego samego Pana. Pierwszy mi sie zepsuł ale ten Pan szybko wymienił mi go za darmo na nowy w bardzo szybkim czasie. Obraz jest ostry i dźwięk ładny. Dodatkowo musisz kupić przejściówkę 2x chinch na 1 mini jack to wydatek jakiś 1,50zł. Mam nadzieje ze pomogłem :p

17. Krzysiekx27

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sory ze dwie wiadomości ale tak jeśli kupisz xboxa bez dysku to pograsz normalnie ale nie zapiszesz stanu gry tak więc kup xboxa z najnowszym dashboardem aby móc używać pendrive jako dysku albo kup kartę pamięci do xboxa 256mb albo 512. Co do dysku ma to też taką wade że grając w gry bezpośrednio z płyty napęd się szybko zużywa ale nie jest tak tragicznie na początek wystarczy ci bez dysku ale na dłuższą metę radzę zaopatrzyć się w przynajmniej 20gb :D pozdrawiam

18. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie zależy tylko od kabla , Mam monitor zwykły lcd który obsługuje duże rozdzielczości + kabel vga za 8 złotych , grafika jest troche gorsza niż na hdmi.
    Wszyscy gadacie , że wina kabla , ale to nie prawda ,reszta sprzętu też się liczy.

19. Krzysiekx27

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mówię Ci, że zależy od kabla. Miałem kabel za 9zł jakiś pozłacany i obraz na nim był tragiczny. Wymieniłem kabel na oryginalny microsoft i wszystko teraz jest ładnie. Kolory żywe i wszystko ok a na tamtym jak już pisałem było rozmazane i wyblakłe. Gram na monitorze Samsung SyncMaster 2023NW

20. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To dziwne , że Mi wszystko dobrze chodzi , porównywałem z tv 42' z hdmi i grafika była troche gorsza.
    Pewnie na początku wciśli Ci jakiś kit z tym kablem , Ja też miałem kupować kabel vga za 100zł + ale jak zobaczyłem tą grafike to zrezygnowałem.

21. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    to jak to podł
    1konc do Xa
    2 do monitora
    chinche do przejściowki
    a przejść do czego subufera
    o i jeszcze coś czy grafika bedzie ładna bo mam tylko stary tv i chce coś ładniejszego z gry;))

Wczytywanie...

Poleć forum