1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor LCD - KABEL VGA + dźwięk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawid320, Marzec 2, 2010.

1. dawid320

dawid320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mogę ogarnąć tego, jak to zrobić. Tzn. czytałem ten temat, który jest w FAQ, ale nie wiem jak taka przejściówka się nazywa, a na necie czytanie mnie już zagubiło...

Może mi to ktoś wytłumaczyć, co powinienem kupić, aby móc podłączyć słuchawki/głośniki z kompa do XBOX-a?

Chce kupić ten kabel: Kabel VGA + Stereo + 5.1 - - ale do niego muszę jeszcze kupić tą przejściówkę, która nie wiem jak się nazywa - i z jednejs trony tej przejściówki wpinam te 2 bolce, a z drugiej wpinam bolca z słuchawek/głośników - dobrze rozumiem? :D

Sory ,za określenia, ale jestem w tym zielony:>

A i jak się ta przejściówka nazywa i wie ktoś może, gdzie taka kupić w Katowicach.?

http://www.allegro.pl/item936385335_adapter_rca_jack_podlacz_glosniki_komputerowe.html#gallery znalazłem i dzięki tej aukcji skumałem o co chodzi, tylko gdzie takie coś kupić? Muszę wywalić 14 złoty na allegro w tym połowe za przesyłke? Bo słyszałem, że to kwestia paru zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tony745

Tony745 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja taka przejscioweczke kupilem za 2zł chyba niedaleko Gdańska;]

4. dawid320

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No więc tanio, ale ja mieszkam w Katowicach, nie orientuje się ktoś, gdzie taką kupić gdzieś w poblizu?

5. dawid320

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak, wystarczy taki kabel. ma on wyprowadzony normalny dziwięk jak komputer tylko z wtyczkami chinch a nie z złączem typu jack. niektore przejściówki są dostępne od ręki na złącza jack , u mnie także

- takie coś mi odpisali z tego sklepu, ale z tego co rozumiem muszę u niego tego jacka skombinować tak?

6. baranek-be

baranek-be Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bystra k. Żywca
    Kabelek odpowiedni a co do tych adapterów to w zależności ile masz kabli od głośników. Jeżeli jeden to musisz zamówić tą przejściówkę z chinch na jack natomiast jeżeli chcesz podłączyć głośniki 5.1 to oprócz tego musisz zamówić dodatkowo dwa adaptery i wtedy podłączyć jak na rysunku na tej aukcji: ADAPTER JACK PODŁĄCZ GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 5.1 (936384483) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum