1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor LCD ustawienie...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mentes, Luty 9, 2010.

1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Witam zakupiłem nie dawno monitor lcd 18.5 cala Samsung i tak,monitora do komputera jeszcze nie podłączałem ino od razu pod xbox360 i tak czy trzeba podpiąć go pod kompa by go jakoś skonfigurować? czy już jest wszystko ok?

bo powiem szczerze puściłem sobie grę The Saboteur na LCD i na CRT i grafa wygląda identycznie ino na LCD ten koles jakiś grubszy jest.

Edit;Dostalem z monitorem też płytkę z oprogramowaniem do kompa ale jak nie podłączam do kompa ino do xbox360 to i tak muszę go pod kompem skonfigurować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    heh nie nic pod kompem się konfiguruje, a ta płyta którą dostałeś to pewnie sterowniki które nie przydadzą się do x. Jak chcesz lepszy obraz to w ustawieniach pozmieniaj (właczasz którymś guziczkiem na monitorze) lub kup kabel hdmi, hdmi-dvi jeżeli posiadasz takie wejście.

4. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    ja posiadam ino kabel VGA HD za 30zl do połączenia monitora z konsolą.

5. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Jedyną rzeczą jaką możesz zrobić to ustawienie rozdziałki w Xie

Wczytywanie...

Poleć forum