Monitor LCD z wejsciem D-sub Bedzie dobry?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam zamiar kupic taki monitorek FULL HD SAMSUNG 2333SW 20000:1 5ms FV SKLEP Wwa (542723054) - Aukcje internetowe Allegro
podłacze do niego xboxa? Monitor ma wejscie DVi i D-sub nie znam sie zabardzo wiec prosze o pomoc
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć przejściówkę taką jak w aukcji na zdjęciu pod czerwonym napisem: "HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection)"

@Edit: dokładnie to chodzi mi o ten obrazek (DVI-HDMI Adapter):
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
a kablem VGA sie da podłaczyć
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
a kablem VGA sie da podłaczyć
Da się ale też musisz mieć przejściówkę (jeszcze inną). Zaraz spróbuję znaleźć link do przykładowej aukcji lub obrazek.

@Edit: jeszcze nie znalazłem ale tu masz od razu kabel HDMI-DVI za 20 zł (myślę, że warto): http://allegro.pl/item534117402_xbox360_kabel_hdmi_dvi_2_metry_1_3b_vega.html

@Edit2: a tu masz kabel taki, żeby podłączyć VGA do monitorka: http://allegro.pl/item540757450_kabel_vga_do_konsoli_xbox360_sklep_bialystok.html
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
czy do podanych prze ciebie kabelków potrzeba jeszcze jakiejs przejsciówki czy poprostu kupuje kabel wtykam w X i do monitora i wio?
ktory bedzie lepszy DVi czy VGA? Super dzieki za odpowiedz
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
czy do podanych prze ciebie kabelków potrzeba jeszcze jakiejs przejsciówki czy poprostu kupuje kabel wtykam w X i do monitora i wio?
ktory bedzie lepszy DVi czy VGA? Super dzieki za odpowiedz
Podłączasz i wio. HDMI-DVI lepszy bo masz jakość HD.

@Edit: masz wersje konsoli z HDMI? Tzn. masz obok wejścia VGA takie drugie, mniejsze wejście i napis HDMI? Jeśli nie to musisz kupić ten kabel z VGA. A jeśli masz wejście HDMI to kupuj kabel HDMI-DVI :]
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
Podłączasz i wio. HDMI-DVI lepszy bo masz jakość HD.

@Edit: masz wersje konsoli z HDMI? Tzn. masz obok wejścia VGA takie drugie, mniejsze wejście i napis HDMI? Jeśli nie to musisz kupić ten kabel z VGA. A jeśli masz wejście HDMI to kupuj kabel HDMI-DVI :]
Mam Arcade czyli ma HDMI

Ok dowiedziałem sie co i jak wiec mozna wywalić temat do kosza. Dziekóweczka
 

x-ziomek

Banned
Użytkownik
wystarczy poczytac na forum wszystko jest ...
 

KoRnick

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm, może się myle i wtedy proszę mnie poprawić. ;-)
Kabel HDMI - DVI chyba nie będzie przenosił dźwięku, dlatego jakbym chciał osiągnąć dźwięk musiałbym jeszcze zakupić przejściówkę 'zamieniającą' wejście dvi na hdmi ? Przepraszam, ale jestem zielony w tych sprawach. :))
 

HaskeN

Świeżak
Świeżak
Witam, mam monitor LCD z jednym wejściem D-SUB i chcę podłączyć do niego Xboxa będzie to możliwe ?
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
@KoRnick

Kabelek HDMI-DVI tylko obraz popłynie cyfrowo do monitora. Będzie lepsza ostrość niż na kablu VGA. Żeby dźwięk działał potrzeba albo adaptera audio do MS lub też możesz rozwalić wtyczkę do kabla av 3 chincze i podłączyć do przejściówki 2rca>jack 3.5 i do głośników lub chinchami czerwony i biały odpowiada za dźwięk. Był na forum poradnik jak rozebrać wtyczkę kabla.

Kupując kabel VGA masz obraz analogowo przesyłany, dlatego najlepiej kupić dobry kabel VGA od MS lub bigbena bo na podróbkach obraz może być rozmyty i niezbyt ostry.

@HaskeN

Tak do monitora z jednym D-SUB można wpiąć Xboxa. Kupujesz kabel VGA i jeśli masz stary monitor gdzie kabel wychodzi bezpośrednio z monitora to potrzebujesz przejściówki żeńsko-żeńska VGA:

http://allplay.totu.pl/g/1818/500/18180000250.jpg

Takie coś jak na zdjęciu wyżej, a jak masz monitor z gniazdem to nie potrzebujesz. Do dźwięku zależnie jak masz to przejściówka 2xrca>jack 3.5.
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom