1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor LG E1940 LED Monitor Flatron

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ostrowczanin, Maj 26, 2015.

1. Ostrowczanin

Ostrowczanin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześc chciał bym zakupić xbox one i nie wiem czy pójdzie on z tym monitorem

2. Lotnik421 Xbox One

3. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Xbox one pójdzie z każdym monitorem który ma DVI (po dokupieniu kabla DVI->HDMI lepszej jakości - od minimum 40 zł w górę - te kable po 10 zł to padaka i szkoda kasy na nie)

4. Ostrowczanin

Ostrowczanin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli kążdy monitor da się podpiąć?

5. mgit

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Nie każdy - jak monitor nie ma złącza DVI czyli dokładnie DVI-D (złącze cyfrowe - szerokie białe) i ma tylko złącze analogowe D-SUB (takie niebieskie -bardzo stare monitory LCD oraz monitory CRT - kineskopowe) to w tedy nie podłączysz. Aktualnie wszystkie monitory dostępne w sklepach - nawet te za 300 zł mają złącze DVI i tym samym po dokupieniu kabla będą działać z Xbox One. Gorzej wygląda kwestia dźwięku. O ile w przypadku TV nie ma problemu o tyle w przypadku monitora musisz mieć głośniki z wejściem optycznym lub posiadać amplituner który posiada takowe złącze. Alternatywą jest dokupieniu dedykowanego zestawu słuchawek podłączanych do pada ze specjalnym adapterem. Adapter posiada port jack do którego można podłączyć albo słuchawki albo głośniki klasyczne (z wtyczką jack). Monitory z wbudowanymi głośnikami cie w tym przypadku nie ratują bo dźwięk w ich przypadku nie idzie po HDMI a właśnie za pomocą dodatkowego kabla jack który będzie trzeba podłączać do adaptera.

Jako ciekawostkę mogę dodać że głośniki ze złączem optycznym są dosyć drogie - zobacz cenę np. Logitech Z906

Ostatnia edycja: Maj 26, 2015
  6. mowmidejv

mowmidejv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każdego na pewno nie możesz podpiąć. Nawet nie licz na to, że podepniesz swój stary monitor z tą właśnie dużą 'dupą' bo tam za pewne nie ma odpowiedniego wejścia..Musisz się zastanowić z jakiej firmy chcesz, kupuj z SONY bo LG to jest badziew. Kup raz a porządnie.

7. mgit

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Tak samo sony... taki sam badziew
    Chcesz mieć ładne kolory kup na matrycy E-IPS - unikaj matryc TN
    Ze swojej strony mogę polecić Dell

8. Lary

Lary Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednak Dell a coś w nich jest fajnego, że polecasz ;>? Ja zawsze byłem przekonany do Samsungów. Mają matryce nie do zajechania. Jakość obrazu i ogólnie żywotność tego sprzętu jest długo, bardzo długo powyżej gwarancji. Jak robię zakupy to nie wybieram innej firmy jak Samsung ba dum dass.

9. mgit

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    A to, że ma najlepszy stusunek ceny do jakości. Fakt obraz nie jest jest jak na EZIO ale EIZO to ponad 3 tyś. Dell 1000 zł Samung 300 zł i zwykła TN z lipnym odwzorowaniem kolorów. Co z tego że w samsung mamy czas reakcji 2 ms skoro kolory pozostawiają wiele do życzenia.
    Miałem monitor samsunga który to padł - teraz mam Della i do samsunga wracać nie zamierzam.

Co by nie było nie jestem przeciwnikiem tej firmy - mam od nich TV i telefon... oraz miałem monitor. Tym samym moja opinia nie opiera się na recenzji, a doświadczeniu użytkowania ich produktu oraz produktu konkurencji.

Ostatnia edycja: Maj 27, 2015
  10. krwawy

krwawy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rodzaj monitora i obsługiwane wejścia to jedna sprawa, ale przekątna ekranu też się liczy. Oczywiście mała przekątna nie uniemożliwia podłączenia konsoli do monitora, ale potrafi bardzo utrudnić korzystanie z konsoli - niewyraźne napisy, szczególnie z oddalenia itp.

11. mgit

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Nie oszukujmy się komfort grania na TV 50 cali jest inny a inny jest na monitorze 24 całe. Jednak ten temat jest o monitorze. Wiec zakładając go - autor tematu zdaje sobie z tego sprawę.

Ostatnia edycja: Maj 27, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum