1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor pod konsole itp.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maayday, Luty 17, 2011.

1. maayday

maayday Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema,

Chcę zakupić monitor 24" chyba lepiej brać większy... Otóż przeglądałem troszkę "google" i nie wiem, który będzie lepszym wyborem

Monitor do gier, filmów, w przyszłości pod PC
    BENQ G2420HD 665zł
    czy
    LG2453V 799zł

Warto dopłacać te 134zł do LGika ? w którym będzie lepsza jakość obrazu? dla mnie to różnią się tylko czasem reakcji, ale to i tak w użytkowaniu nie jest zauważalne, chyba że się mylę.

Proszę o rady, z góry dzięki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dużo te monitorki się nie różnią, tylko kontrastem, sam posiadam monitor BenQ (18,5 cala) i gra mi bardzo dobrze. Jeśli będziesz chciał się bawić w mase przejściówek (kabel HDMI jako obraz, dźwięk osobnymi przejściówkami) to weź LG. W przypadku BenQ będziesz musiał kupić kabel VGA i przejściówkę audio z chinchów na jacka.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz BenQ :) Po co przepłacać a dużej różnicy nie ma.

5. Asiek

Asiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Matryca ta sama, więc nie ma różnicy w wyświetlaniu grafiki jednak może być w podzespołach - zobacz też gwarancje czy obejmuje wymiane monitora w przypadku martwych pikseli i jak tak to ilu, to samo z subpixelami

6. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na twoim miejscu dozbieral bym kase i kupil tv

7. maayday

maayday Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TV mam, samsung 37' C650, Obraz w grach przy szybkich akcjach nie wygląda zbyt dobrze, czasami rwie, ale to raczej z powodu dużego czasu reakcji jak to w TVikach. Oczywiście kabel HD i rozdzielczość 1080p.

Na monitorze pewnie będzie lepiej wyglądać, no i się przyda, bo nie długo planuje kupić jakiegoś porządnego kompa to od razu będzie jak znalazł

Powiedźcie mi jaka odległość najlepiej od 24' ? bo nie wiem czy będzie za duży. Jak tak to chyba coś z 23' poszukam.

Wczytywanie...

Poleć forum