1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor pod X360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wrobe_l94, Sierpień 13, 2011.

1. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    W najbliższym czasie przymierzam się do kupna monitora pod mojego XBOX'a i w związku z tym mam kilka pytań.Żeby grafika ładnie wyglądała mam kupić monitor 23 cale czy 21,5-22 cale wystarczą?Lepiej kupić monitor od razu z tunerem TV czy dokupić tuner TV osobno?Monitor musi mieć wejście HDMI i D-Sub. Mam do wydania ok.850 zł.Nie chcę żadnej Ilyamy ani żadnego chińskiego.Najlepiej żeby to był LG lub Samsung.Czekam na wasze odpowiedzi i propozycje.Z góry dziękuję .

2. Lotnik421 Xbox One

3. h4q555

h4q555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  5. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
    h4q555 ten monitor ma wejście na mini jack i USB.Po ile?Ile ma wejść HDMI?

6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

a jak myślisz?

7. konta silver

konta silver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja posiadam monitor benqg220hd z wejscie dvi - i jest ok w dodatku nie drogi . polecam

8. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    eh... Iiyama to JAPOŃSKA firma robiąca również profesjonalne matryce i swego czasu robiąca najlepsze CRT (jako jedna z pierwszych wypuściła LCD o plamce tak małej jak w CRT i braku różnicy jakości przy skalowaniu rozdzielczości). to Samsung i LG są koreańskie. Co do monitora, albo zobacz test (np. na [URL="benchmark.pl]KLIK[/URL]), albo przejdź się do sklepu zobacz czy ma DVI lub HDMI, oceń to jak wyświetla biel (dużo samsungów zamiast bieli wyswietla "niebieską biel", niektóre LG, ale mój wyświetla ok), oceń kąty widzenia, kup. bo takie polecanie "weź ten bo jest tani i duży" jest bezsensu, a producenci często może nie zakłamują suche dane ale oceniają sprzęt w danych warunkach, ew. podciągają software'owo.

Wczytywanie...

Poleć forum