1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor pod Xbox 'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mathies, Luty 15, 2013.

1. Mathies

Mathies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może ktoś polecić monitor 22-24 calowy z głośnikami w przedziale cenowym 550-700 zł ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    nie znam dokładnych nazw, ale z doświadczenia powiem ci, żebyś uważał na wejścia monitora, zawsze kupuj z wejściem HDMI, do każdego innego będziesz musiał dokupić inny niż oryginalny kabel, ja mam wejście D-Sub w monitorze (22 cale) i obraz jest nieporównywalnie gorszy od HDMI. dostałem radę kiedyś od ekspedienta w sklepie bo też szukałem takiego monitora, żeby kupić monitor jakiś tańszy, nawet jakiejś firmy której sie nie zna byle z HDMI, bo jakość będzie taka sama na monitorze Yokomota321321 jak i na Samsungu, jeśli oba mają HDMI. jedyny problem jest taki że szukasz z głośnikami, więc wyjdzie ci drożej, ja mam headset stereo wiec mogę go podłączyć bezpośrednio do xboxa.

1 osoba to lubi.
  4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    LG E2442V-BN • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław
    LG E2242T-BN • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław
    LS24B300BL • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław