1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor pod xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Buszi69, Grudzień 17, 2010.

1. Buszi69

Buszi69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam takie pytanko odnosnie monitora. Widzialem temat o monitorach, ale przeszukalem z 20 stron i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Tak sobie poszukuje jakiegos fajnego monitorka pod x'a, najlepiej tak z 24", full hd, led. I w MM widzialem taki dosc fajny, nie za drogi LG E 2340 S-PN. Dobry jest? Tylko, ze on ma wejscie tylko DVI, ale z tego co wiem, to miedzy HDMI a DVI nie ma roznicy, no nie? W najblizszym czasie (swieta :cool: ) bede mial jakos ok 800 zl. Moze wiecej, zalezy ;) Co polecicie? Zalezy mi na jak najlepszym monitorze, bo ma dlugo sluzyc i zebym byl naprawde zadowolony (bo u mnie ciezko o odkladanie pieniazkow ;) ) Bede naprawde wdzieczny za dobre rady :D Pozdrawiam :) Ahh, zapomnialem dodac, ze monitor ma sluzyc tylko do xboxa :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Przylaczam sie do pytania , tylko ja bym chcial jakis dobry monitor pod x'a jakies 21 cali +

4. funy

funy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jesli tylko do xboxa to wystarczy hdready , żadna konsola póki co mimo swoich najszczerszych chęci nie jest w stanie wyświetlić fullhd
    a co do kabla to jest różnica
    i odradzam monitory LG , są kiepskie(wiem z własnego bolesnego doświadczenia)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepiej kup telewizor np. 32". Doloz troche kasy i mysle ze cos powinienes znalezc.
    Jezeli musi byc monitor to polecam LG W2253TQ

6. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    jezeli masz juz te 800 zl to nie kupuj 24 calowego monitora tylko 24 calowy telewizor z hdmi. :p

7. Buszi69

Buszi69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie w tym problem, ze raczej wiecej nie bedzie :) Moooooze ok 1000 sie uzbiera, ale to MOZE ;)

a to jest jakas roznica?

8. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    monitor- czyli chyba do komputera. przewaznie ma tylko dvi/d-sub.. a monitor 24 calowy ma przewaznie hdmi... jakosc jest lepsza(chyba).. ale na telewizorze programy odpalisz .

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum