1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor samsung bx2231

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PUMBA-20, Styczeń 5, 2011.

1. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam zamiar kupić monitor samsunga 21,5" bx2231.

Monitor 21,5" panoramiczny LCD z podświetleniem LED - BX2231 - LED - Monitory | SAMSUNG

Ma wejścia HDMI wiec podlacze konsole bezposrednio, wejscie sluchawkowe tez chyba ma. Ma ktos taki monitor jesli tak to jak sie spisuje? musze odlaczac kabel hdmi jak chce widziec obraz pc, czy w ustawieniach wybieram co ma byc wyswietlane?( czy konsola czy pc) dzieki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ja mam Samsunga jakiegos ale nie powiem ci jakiego bo nie wiem. Podpietego mam x'a i pc i tylko kanaly zmieniam z pc na HDMI 1 czy 2 zalezy jak x'a podepniesz.

4. PUMBA-20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    ja mam P2270HD i naprawdę wymiata, rozmiar ten sam który chcesz kupić, co do ceny to nie wiem jak Twój, ja dałem 799

6. PUMBA-20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten co chce kupic jest tanszy z 200zl bo bez tunera tv, niepotrzebny mi mam w pokoju zwykly tv.

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja polecam ze swojej strony LG W2253TQ, naprawde fajny monitorek za rozsadna cene.

Full HD
    21,5"
    Pakiet Smart
    16:9

Co prawda nie ma HDMI, ale to nie jest zaden problem, bo mozna go zastapic kablem HDMI-DVI. Jakosc na tym nic nie ucierpi wiec spokojnie.

8. PUMBA-20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten LG ładny, a powiedz mi czy czy jak podlacze xboxa przez dvi, to czy bede musial odlaczac xbox i pod to wejscie podlaczac kompa zeby widziec obraz. Czy ma 2 wyjscia i bede mogl podlaczyc i x i pc naraz?

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jest przycisk Source na obudowie za pomoca ktorego bedziesz mogl sie przelaczac pomiedzy zrodalmi obrazu, wiec nie bedziesz musial kombinowac z odpinaniem i podpinaniem kabli.
    Bedziesz mogl podlaczyc xboxa i PC naraz. Monitora ma dwa wejsia: VGA i DVI.

jeszcze do zalet dodam dobrze dzialajacy czujnik jasnosci, ale to juz w zasadzie standard w monitorach/telewizorach LG.

Wczytywanie...

Poleć forum