1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor Samsung SyncMaster+ kabel vga

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez CongruentAce, Marzec 14, 2010.

1. CongruentAce

CongruentAce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
    Witam. Mam zamiar sobie kupić kabel vga, a dokłądniej ten: KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (945761353) - Aukcje internetowe Allegro. Posiadam monitor Samsung SyncMaster 2243lnx. Czy nie będzie żadnych problemów z obrazem itp.? Zapewne można to jakoś sprawdzić, ale ja za bardzo nie wiem jak, a chce mieć pewność, że zakupiony kabel się nada.
    Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Za 13zł to BigMac z frytkami a nie kabel VGA. Tylko oryginał od M$ inne są słabo ekranowane i obraz ma odbicia.

4. CongruentAce

CongruentAce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
  5. sloma

sloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja kupilem za 40zl i nie narzekam, nie mam telewizora hd rdy ani full hd wiec to napewno jest lepsza opcja. gram na 1440x900 i nie widze roznicy miedzy hd rdy

6. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    ja kupiłem zwykły kabel za 15zł i jest git A monitor mam samsung 2233BW

Wczytywanie...

Poleć forum