1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor VGA i Telewizor CRT.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kamileqKSP, Październik 24, 2012.

1. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Obecnie gram na telewizorze CRT, poprzez kabel AV dołączony z xboxem. Mam też monitor 19 calowy, do którego mogę podpiąć klocka poprzez VGA. Moje pytanie brzmi: czy uzyskam lepszą jakość obrazu?

Taki mam monitor http://www.komputery.portalisko.pl/index.php/action,product,nr,111,lang,en.html
    Samsung SyncMaster 931BW

Co doradzacie?
    Jak go podłączyć do tego monitorka i jakim kablem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Kazdy monitor ci da lepsza jakosc niz taki tv kablem vga podpiac plus jakies glosniki jak monitor nie ma

4. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kabel vga byle jaki? czy jest różnica w jakości ?

Widzę też, że nawet ten mój monitorek ma wejście cyfrowe DVI, czy to coś zmienia?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Vga ale do xboxa okolo 40zl taki kabel. dvi tez sie da przejsciowka pewnie nic nie da.

6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jesli w x360 masz wyjście HDMI to kup kabel HDMI->DVI najlepsza jakosc obrazu ale możliwy brak dźwięku (zależy od monitora i rodzaju gniazda DVI)

7. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak bym faktycznie kupił ten HDMI - DVI to dźwięk przez chinche bym podłączył ? monitor Samsung SyncMaster 931BW

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    głośniki byś podłączył przez kabel av który masz do xboxa + przejściówka chinch ADAPTER RCA/CHINCH MINIJACK ŻEŃSKI Głośniki Xbox (2737871488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...

Poleć forum