1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor VGA, kabel Bigben, skąd wziąć?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MaveZzZ, Luty 1, 2012.

1. MaveZzZ

MaveZzZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Mam taki mały problem z xboxem- mam aktualnie w mieszkaniu monitor 21.5'' z wejściem D-SUB, zastanawiam się co jest bardziej opłacalne- kupić porządny kabel analogowy BigBena lub oryginał Microsoftu, czy kupić nowy monitor z HDMI/DVI w granicach 500-600 złotych? Czy różnica w obrazie będzie spora?
    Drugie pytanie- skąd w ogóle wziąć kabel VGA Big Bena albo Microsoftu, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć, ani w sklepach, ani w sieci (same podróby). Możecie poratować jakimś linkiem do BigBena?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    najszybciej w sklepach typu media saturn itp na allegro przewaznie same podroby

4. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. MaveZzZ

MaveZzZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety po sklepach chodzę od jakiegoś czasu i nawet jeśli sprzedawca jakimś cudem wie o o mi chodzi, to niestety nie mają w ofercie. A w powyższy linku też niestety towaru na magazynie brak i niby sprowadzają od dostawcy, ale ile to może trwać, to nie wiem ;) Ktoś jeszcze poratuje?

6. RBA2711

RBA2711 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a nie prosciej hdmi-> dvi monitor i audio kabel ?

7. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  8. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Media Markt są Kable Hama za 109zł , bardzo polecam .

9. MaveZzZ

MaveZzZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    RBA2711 - Prościej, ale drożej, dlatego rozważam obie opcje, zwłaszcza, że monitor z D-SUBem już mam w domu :)
    gremlin112 - może ja jestem głupi, ale nie potrafię tego sklepu ogarnąć, nie wiem jak w nim coś zamówić, nie mogę znaleźć ich siedziby, żadnych informacji, nic.
    Zon1c - dziękuję, odwiedzę jutro. Rozumiem, że ten kabel nie powoduje żadnych zakłóceń i jest na poziomie BigBena i MS?
    Jeszcze takie pytanie poboczne- kupując monitor z wejściem DVI i podłączając przejściówką HDMI>DVI-D do monitora będę miał dźwięk w monitorze, czy trzeba osobno głośniki podpinać?

10. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak , naprawde kabel godny polecenia , nie mam żadnego rozmytego obrazu ( jak to na tych za 20zł ) Obraz Czysty nie mam się do czego przyczepić

11. MaveZzZ

MaveZzZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak się ma obraz z kabla analogowego do obrazu, powiedzmy, z kabla DVI? Podobna jakość, czy warto dopłacić 3-4 stówki do monitora z wejściem DVI?

Wczytywanie...

Poleć forum