Monitor wymiana gwarancyjna.

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
oddałem na gwarancje monitor P2470H, Samsung zgodził się na wymianę sprzętu w sklepie, w którym był nabyty. Sklep zaproponował mi dwa modele:

BenQ Monitor LCD G2450HM 24'' wide, Full HD,DVI, HDMI, głośniki, glossy czarny
SyncMaster 24'' S24A300B WIDE, LED, Full HD, 5ms, DVI, glossy czarny

Nie wydaje mi się to za specjalnie ciekawa oferta ? Tamten samsung miał wyjscią HDMI, a tutaj model Samsunga nie posiada go. Chciałem podłączyć i komputer, i przez HDMI PS3 do tego monitora.

Poniżej cytat z raportu wymiany:
Niniejszy dokument jest wystawiony na podstawie raportu wymiany serwisu autoryzowanego. Wypełniony i podpisany przez
firmę Samsung Electronics Polska oraz Klienta upoważnia do dokonania wymiany wadliwego urządzenia na ten sam model lub
w przypadku jego braku na odpowiednik z nowej oferty.
W przypadku braku odpowiednika niniejszy dokument upoważnia do zwrotu ceny za zakupiony towar w miejscu sprzedaży pod
warunkiem wyrażenia zgody przez Sprzedawcę na realizację przez Klienta uprawnień wynikających z ustawy z dnia 22 lipca
2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. z 2002 Nr 141, poz.
1176, z późn. Zm.) na podstawie przedstawionego, wraz z niniejszą akceptacją, dowodu zakupu.
 

php_symfony2

Użytkownik
Użytkownik
Bierz BenQ. Ma wyjście HDMI. Dodatkowo głośniki, więc na PS3 nie trzeba będzie nic przełączać. Powinien zaspokoić Twoje oczekiwania.
 

Do góry Bottom