1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor wymiana gwarancyjna.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZombaL, Marzec 7, 2012.

1. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Witam,
    oddałem na gwarancje monitor P2470H, Samsung zgodził się na wymianę sprzętu w sklepie, w którym był nabyty. Sklep zaproponował mi dwa modele:

BenQ Monitor LCD G2450HM 24'' wide, Full HD,DVI, HDMI, głośniki, glossy czarny
    SyncMaster 24'' S24A300B WIDE, LED, Full HD, 5ms, DVI, glossy czarny

Nie wydaje mi się to za specjalnie ciekawa oferta ? Tamten samsung miał wyjscią HDMI, a tutaj model Samsunga nie posiada go. Chciałem podłączyć i komputer, i przez HDMI PS3 do tego monitora.

Poniżej cytat z raportu wymiany:

2. Lotnik421 Xbox One

3. php_symfony2

php_symfony2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bierz BenQ. Ma wyjście HDMI. Dodatkowo głośniki, więc na PS3 nie trzeba będzie nic przełączać. Powinien zaspokoić Twoje oczekiwania.

Wczytywanie...

Poleć forum