Monitor z HDMI

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Witam, zamierzam w najbliższym czasie kupić xbone i dlatego podjąłem decyzję o przesiadce z mojego wysłużonego "kwadratowego" monitora na jakiś nowy ze złączem HDMI. Dlatego zwracam się do Forumowiczów o pomoc w wyborze jakiegoś fajnego sprzętu w rozsądnej cenie (najlepiej jakieś linki). Od 2 lat gram praktycznie tylko w CoDa, jeżeli to może mieć jakiś wpływ na typ monitora.

Z góry dziękuję :)

@EDIT

Co myślicie o tym sprzęcie: http://allegro.pl/monitor-full-hd-led-medion-23-dvi-hdmi-vga-i4457670618.html ?

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4
 

Ufo10

Świeżak
Świeżak
Nie wiem, czy nie za późno, ale marka monitora mało znana, w dodatku nie podałeś ile ma mieć cali, i innych tego typu szczegółów, ani przedziału cenowego. ja polecam ci monitory od samsunga, ja mam telewizor samsunga i monitor samsunga wszystko ładnie śmiga, jak nie jesteś wymagającym polecam to:

Samsung T19C300EW - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

A tu masz coś lepszego, gdyż nie znam przedziału cenowego:
Samsung T22C300E - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Fajniejszy ten droższy.
Podaj więcej informacji, takich jak cena, parametry, głośnik wbudowany. Wtedy doradze ci dogłębniej.
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem, czy nie za późno, ale marka monitora mało znana, w dodatku nie podałeś ile ma mieć cali, i innych tego typu szczegółów, ani przedziału cenowego. ja polecam ci monitory od samsunga, ja mam telewizor samsunga i monitor samsunga wszystko ładnie śmiga, jak nie jesteś wymagającym polecam to:

Samsung T19C300EW - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

A tu masz coś lepszego, gdyż nie znam przedziału cenowego:
Samsung T22C300E - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Fajniejszy ten droższy.
Podaj więcej informacji, takich jak cena, parametry, głośnik wbudowany. Wtedy doradze ci dogłębniej.
Dzięki za zainteresowanie :). Cena hmm... Aby stosunek cena/jakość był najlepszy, ale myślę , że 600 zł max. Siedzę dość blisko monitora, więc 19-22 cale mi wystarczy. Głośniki są dla mnie zbędne.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4
 

xdaavi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja prawie od 2 lat gram na LG IPS234, dałem za niego około 500 zł i gra się na nim wspaniale, ma naprawdę cudowny obraz. Posiada również hdmi i wejście słuchawkowe. Szczerze go polecam.
 

Ufo10

Świeżak
Świeżak
22EA53VQ-P (30 dni bezpłatnej gwarancji na badpixele) 21,5"/LED/FHD/5ms/5mln:1/DVI/HDMI/AH-IPS w Morele.net
a tu z Rtv Euro Agd
LG 22EA53VQ-P - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Polecany przez ludzi.
lub
Philips 227E4QHAD - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
No ten to bardzo popularny
Dell S2240L - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Przeczytałem, że dobra jakość kolorów
Te mają matryce Ips, która podobno jest najlepsza do gier rpg, samochodowe, strategie itp. Ale napisałeś, że grasz głównie w CoD'a czyli fps, a do nich najlepsza jest matryca TN, monitory z tą matrycą są najlepsze do szybkich fps'ów. Monitory TN mają w zasadzie jedną zaletę - szybkość. I na tym koniec. Minusów za to sporo. Jakość obrazu, tragiczne kąty widzenia w tym diametralne zmienianie się kolorów w zależności od kąta widzenia. Nawet patrząc na wprost występuje gradient barw. Do tego często dochodzi słabe podświetlenie. Bynajmniej takie o nich chodzą słuchy

Tu prosze z matrycą TN:
Philips 234CL2SB - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
lub
Acer K242HLAbid - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Możesz poszukać ich modele po innych sklepach może znajdziesz taniej, ja już troche czasu na ten post przeznaczyłem. Mnie kusi ten dell, ale na razie mój monitorek mi starczy. Wybierz co chcesz, monitory z TN są zdecydowanie do fps, bo na użytek codzienny słabe. No to na tyle i napisz potem co kupiłeś.
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że wybiorę tego Acera z matrycą TN.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4
 

Do góry Bottom