1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor z tunerem TV - pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Carles, Czerwiec 24, 2011.

1. Carles

Carles Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pytanie odnośnie monitora z tunerem TV, jak w temacie :). Czy byłaby możliwość używania takiego monitora 24'' FullHD B2430HD Mpeg4 DivX PIP MKV +latarka (1662703318) - Aukcje internetowe Allegro tylko jako telewizora (do normalnych programów) i jako telewizora do grania na xboxie, bez podłączenia tego monitora do komputera.

Mam wątpliwości ponieważ nie wiem czy ten monitor podłącza się do źródła prądu bezpośrednio do gniazdka czy do kompa. Wiedziałbym gdybym widział jakie kable się używa do podłączenia, nie tylko wyjścia w monitorze.
    Widzę, ze te monitory cieszą sie popularnością, także pewnie ktoś tu taki będzie miał :p

Także, czy mozna używać tego jak TV do grania i do oglądania bez podłaczenia do komputera?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Możesz dowolnie podłączyć ,to jest tak jak telewizor LCD .
    Ale Jeżeli nie zależy Ci na monitorze do kompa to kup telewizor.

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Szczerze to niespotkalem sie z monitorem podlaczanym tylko do peceta :p

Spokojnie podepniesz go do konsoli.

5. Carles

Carles Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za szybką odpowiedź.

Własnie mam do PCta monitor samsunga LCD dosyć stary i on jest podłączony do komputera takim kablem: http://cyberartee.com/galerie/k/kabel-do-monitora-dvi-dv_621895.jpg oraz do monitora jest jeszcze jeden taki kabel z okrągłym wejściem i ten kabel jest połączony z zasilaczem i z drugiej strony wychodzi grubszy kabel też do kompa z jedną z tych końcówek: http://www.togro.pl/galerie/z/zewnetrzny-kabel-zasilaj_914_k.jpg

Sam się zdziwiłem, że nie ma nic do podłączenia do listwy :p Zależy mi na tym żeby nie musieć podłąłączac monitora do komputera bo planuje umieścić go z dala od kompa.

Wczytywanie...

Poleć forum