1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor z TV czy Telewizor z PC?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szakal0716, Czerwiec 19, 2010.

1. Szakal0716

Szakal0716 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar kupić monitor z TV/telewizor z PC. To, co kupię będzie podpięte pod komputer i pod Xbox'a. Pytanie: co będzie lepszym wyborem? Tzn. na czym Xbox będzie ładniej wyglądał? Na monitorze, czy telewizorze? Co do monitora to zastanawiałem się nad tym: http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/609250 Co do wymagań to chciałbym mieć najlepiej 1080p. Please help!

2. Lotnik421 Xbox One

3. JohnnyX

JohnnyX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten monitor to dobry wybór polecam.

4. Szakal0716

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pytanie zasadnicze o jakich rozmiarach tv i montora mówimy, jakim kablem masz zamiar podłączać kompa z tv itp

6. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    jak ja kupowałem swojego samsunga t220HD (monitor z tv) koleś w sklepie zapytał sie do czego bede wiecej używał czy do oglądania telwizji czy do korzystania z kompa powiedziałem ze do korzystania z kompa i polecił mi właśnie ten monitor. monitor z tv od tv z monitorem różnią sie tym do czego bedziesz bardziej używał jak do grania na xboxie to kupuj tv z monitorem (Uwaga są droższe ).

7. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pele różnią się przede wszystkim przyjmowanymi rozdzielczościami ekranu

9. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Bardzo dobry wybór jak na monitor do PC i do Xboxa. Masz tam złacze hdmi przez które podepniesz xboxa a dvi do kompa i będzie jak znalazł.

10. Szakal0716

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem ten monitor (Samsung P2370HD), wszystko ok, jednak gdy przestawiłem rozdzielczość na 1080p, to musiałem zaakceptować częstotliwość 50Hz. Czy to w jakiś sposób pogorszy grafikę? Szczerze mówiac, to nie wydaje mi się, aby gry były w Full HD. Na TV Sony Bravia 32'' HD Ready wyglada lepiej... Da się jakoś polepszyć grafikę na X'klocku?

11. biskent00

biskent00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Czerniejewo/Gniezno
    Mama taki sam moniotor ;] Jest zaje**** wszstko mozesz do niego podlaczyc ;]

12. biskent00

biskent00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Czerniejewo/Gniezno
    A jakim kablem masz podłaczonego klocka do monitora?

13. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Same gry praktycznie nigdy nie są w 1080p. Są tylko skalowane do tej rozdzielczości. Jest tylko parę tytułów, które obsługują 1080p. Zwykle rozdzielczość w grach to 720p.

14. Szakal0716

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli mam sprecyzować, to posiadam FIFE 10 GTAIV + dodatki i Tekken 6. Gdybym więc zmienił rozdzielczość na 720p to gry byłyby lepszej jakości? Poza tym nie rozumiem jednej rzeczy. Na X'klocku mi się wyświetla że mam 50 Hz przy ustalanie rozdzielczości, a na monitorze, gdy właczam konsole to jest 60Hz. Klocka mam podłaczonego kablem HDMI + component na dźwięk

Wczytywanie...

Poleć forum