1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor zamiast TV ??

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Ibra, Październik 7, 2013.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znacie jakieś tanie Minitory, które można wykorzystać jako telewizor, gdzie można podłączyć dekoder dvb-t i xboxa 360
    Telewizor mi się zepsół i szukam coś w zastępstwo, mam max 900zł do wydania i się zastanawiam co lepsze jakiś tani telewizor czy może Monitor, który też może działać jak TV, dekoder dvb-t mam i antenę, tylko nie mam do czego podłączyć...
    Zna ktoś jakieś sprawdzone marki, fajnie jakby był chociaż 25 cali, bo Tv maiłem 29, to nie chciałbym dużo mniejszego teraz...
    Pozdro !

P.s Monitor ma zastąpić TV, a nie być podłączony do PC...

2. Lotnik421 Xbox One

3. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wydaje mi się że pod każdy monitor podłączysz dekoder o ile ma hdmi/dvi
    Pytanie czy pchanie się w monitor ma sens lepiej już jakiś tv 32" parę zł dołożysz
    Jeszce jak nie ma być to podłączone pod kompa to na moje nie ma najmniejszego sensu
    Zresztą jakby miało być podłączone do pc też by nie miało sensu na tv fajnie komp chodzi

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolega chyba chce podłączyć TV naziemną.. nie dekoder :D - więc raczej potrzebny monitor z tunerem TV.
    Myślę jednak ,że dużo lepszym wyjściem będzie zakup jakiegoś TV 32".

Wczytywanie...

Poleć forum