1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tyskaczcz, Marzec 2, 2009.

1. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Witam!Moj budzet to ok 700 zl.Ilu najlepiej calowy wybbrac monitor za ta cene?oczywiscie Hd
    Co myslicie o tym:
    1)NOWOŚĆ MONITOR LCD SAMSUNG 22'' T220 SUPER CENA (559560559) - Aukcje internetowe Allegro
    nie znam sie na moniatorach zabardzo format obrazu bedzie dobry pod xklocka?
    2)MONITOR ASUS VW222S 22'' 2ms 3L GWAR GŁOŚNIKI !! (561273673) - Aukcje internetowe Allegro
    3)LG 22'' Flatron W2242S-BF 5ms 8000:1 FV POZNAŃ (568814362) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    bierz samsunga z pierwszej aukcji...paramtery wszystkie maja odpowiednie do xboxa a samsung ma przynajmniej bardzo ladny wyglad....porownaj tez ceny na ceneo bo nieraz wychodzi taniej jak na allegro

4. tyskaczcz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    1)a ten kontrast 16:10 bedzie dobry ?
    2)Gry beda na full hd smigaly?
    3)bede musial jakis kabel dokupywac vga?

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
  6. tyskaczcz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    a ten samsung co mi pan polecil ma hdmi i full hd?

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    z tego co patrzylem to nie ma hdmi i nie ma FULL HD..ale nie ma sie co przejmowac bo za full hd tylko sie placi dodatkowo a roznicy i tak sie nie widzi..... ja z tych 3 co pokazales to bralbym tego samsunga bo jednak ma jeszcze fajny wyglad.....a kabel sobie kupisz taki jak ci wyzej przeslalem link i napewno bedziesz mial super jakos obrazu i bedziesz zadowolony....to moje zdanie...aczkolwiek moze jeszcze ktos inny sie wypowie wiec poczekaj z z zakupem albo uzyj opcji SZUKAJ i znajdziesz mase podobnych tematow z wyborem monitora

8. tyskaczcz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    a moze jakis inny bys mi doradzil moj budzet to 700 zl ;D?
    A jesli sie am taki monitor to nie trzeba sie przejmowac ze gry ktore wymagaja 60 hz nie beda mi chodzily poprawnie?

9. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. przy takim rozmiarze matrycy nie ma różnicy czy to będzie HD czy FULL HD.
    2. samsung sobie świetnie radzi ze skalowaniem z 16:9 na 16:10 - także nie ma problemu
    3. Samsung nie ma HDMI - z tą samą jakością obrazu podłączysz przez DVI
    4. Innym dobrym rozwiązaniem jest ten monitor: http://allegro.pl/item566986146_samsung_2333sw_full_hd_20000_1_gw_fvat_dg.html
    23" 16:9 - pamięta należy jednak, że T220 jest o klasę wyżej
    5. wszystkie LCD pracują z odświeżaniem 60Hz - także tu też nie ma problemu

10. pawelecek

pawelecek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co to DVI jest?

11. luleq

luleq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

takiego kabla będziesz potrzebował z jednej strony HDMI do x'a a z drugiej DVI do monitora

końcówka różni się kształtem i możliwościami, monitory nie wykorzystują możliwości dźwiękowych HDMI więc mają DVI, a znowu TV i Kina Domowe nie mają takiej dużej rozdzielczości jaka obsługuje DVI wiec maja złącza HDMI ;)

12. Maciek797

Maciek797 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    Co do tego kabla odradzam mialem kiedys podobny tez za 30 zl i byl do du** polecam kabel firmy bigben full hd sam go posiadam i jest ok:

[HIT!] Kabel VGA HQ _BigBen_ - SklepGekon_pl (519774345) - Aukcje internetowe Allegro

co do porownania masz tu topic:

http://x360iso.org/poradniki-sprzet/7288-xbox-360-monitor-porownanie-jakosci-kabli.html

Tez mam samsunga i co do trybu 16:10 wide nie zgodze sie z Grinchem niektore gry poprostu sie rozciagaja co traci na jakosci a niektore nie i wystepuja tak zwane pasy ale w dobie kryzysu gdzie ceny elektroniki szaleje cieżko ci bedzie za taka cene znalezc monitor 22"-24" w takim trybie co do odswiezania monitor jest w porzadku i mniejsze tym lepiej dla oka:) kontrast tez w porzadku wybor nalezy do ciebie:D jak bys czegos potrzebowal wal smialo

POPRAWCIE JESLI SIE MYLĘ

13. luleq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam TV HD Ready z N połączone kablem HDMI który kupiłem rok temu za 40zł - i był to najtańszy jaki w ogóle był w sklepie i jestem zadowolony z obrazu. a Porównanie jakości kabli w twoim linku to porównanie różnych rodzai, a nie porównanie tych samych rodzai kabli różnych producentów. Ja jestem zainteresowany testem na którym będzie na 1 foto obraz z kabla za 15zł a na 2 foto obraz z kabla za 100zł. Jeśli ktoś ma możliwość przeprowadzenia takiego testu z dobrym aparatem foto to bardzo proszę o umieszczenie zdjęć na forum. Nie tylko ja będę na pewno wdzięczny :)

Na chwile obecną nie widziałem różnicy na własne oczy i puki co jeśli chodzi o kable do cyfrowej transmisji obrazu uważam że nie trzeba wydawać fortuny :p

14. tyskaczcz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
  15. luleq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Marka akurat dobrze znana :p nie wiem tylko czy jest to dobra sława, są osoby które polecają Gatewaye, jest też dużo więcej osób które je odradzają. Jeśli uda Ci się go kupić w dobrej cenie i dobry egzemplarz to jest fajny, ja tam szczęścia na loterii i do sprzętu RTV nie mam więc na pewno Gatewaya nigdy nie kupie. :)

Wiem tylko że najnowsze gatewaye z tych droższych mają dobre matryce jeśli chodzi o kolory :)

Wczytywanie...

Poleć forum