1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iksmen, Czerwiec 8, 2011.

1. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam niską jakość obrazu w monitorze dlatego postanowiłem podłączyć xboxa nowym kablem (niby lepszym). A więc:
    Do takiego monitora - NOWY MONITOR LG '22 W2234S-BN CZARNY (1641540638) - Aukcje internetowe Allegro

Podłączony mam taki oto kabel - KX1A KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD (1654848552) - Aukcje internetowe Allegro zwykły tani za 6zł kupiłem kiedyś dla testów ale zdaje mi się, że mogę wycisnąć więce po prostu trzeba użyć lepszego kabla, ten monitor chyba nie jest taki zły.

I chcę kupić taki kabel - KABEL VGA HD DO XBOX 360 (1645838663) - Aukcje internetowe Allegro jestem zielony w tym temacie, jak dla mnie wyglądają tak samo a różnią się tylko ceną dlatego też pytam was czy ten kabel polepszy mi jakość czy tylko tak piszą.
    Z GÓRY DZIĘKI!

http://allegro.pl/bigben-kabel-xbox-360-x360-xbox-360-vga-hd-hdtv-i1654706271.html
    jeszcze patrze ten kabelek chyba najlepszy :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomek147-13

tomek147-13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niską, czyli? Co się dzieje może zła rozdzielczosc ustawiłeś?

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jakość będzie niska bo taka jest na monitorach komputerowych i xboxach podłączonych kablem vga. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale podłączałem w ten sposób konsolę do tv - obraz był zły, widziałem filmiki na yt monitor + vga - obraz zły. Najlepszą jakość uzyskasz poprzez hdmi.

5. thekonik

thekonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A obraz w monitorze za pomocą hdmi? CZy jest jakaś różnica między monitorem a telewizorem przez hdmi?

6. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli

Czyli, nowy kabel nie poprawi rozdzielczości ? ;d

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Moim zdaniem nie, ale jak napisałem nie znam się na tym dobrze i swoje zdanie opieram na tym co widziałem. Może później wypowie się ktoś, kto ma szerszą wiedzę na ten temat.

8. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Poprawi jakosc jak kupisz oryginalny kabel VGA od MS albo firmy bigben, to co pokazales to chinskie podróbki kiepskiej jakosci, ja osobiscie mam taki kabel ale uzywam go tylko do wyprowadzenia dzwieku bo jakosc wyświetlanego obrazu na tym kablu jest okropna, nie dosc ze jest rozjechany to monitor ma problem z ustawieniem poziomu i pionu dlatego obraz mam na monitorze za pomoca kabla HDMI --> DVI

Wczytywanie...

Poleć forum