1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monopoly Family Fun Pack

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez kuleczka91, Wrzesień 13, 2015.

1. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam mam kilka pytań odnośnie gry Monopoly Fun Pack:

1. Czy ktoś z Was posiada tą grę na Xbox One? Jeżeli tak to czy jest faktycznie jakakolwiek wersja polska? W niektórych sklepach/u niektórych allegrowiczów są rzekomo wersje pl/cz/sk, a w innych wersje eng. Ogólnie rzecz biorąc wersja angielska też może być na odczepnego, ale jeżeli faktycznie jest polska to wolę w rodzimym języku.

2. Widzę, że można tam zagrać w 6 osób maksymalnie w związku z czym czy można bez problemu zagrać z siostrą online + inni gracze z sieci? Jeżeli tak to czy koniecznie muszą być 2 pady, czy na 1 da radę ogarnąć przy zmianie zawodników? :D

3. Czy w ogóle jeszcze ktoś w to gra po sieci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Kuleczka nie otrzymała odpowiedzi ale ja odkopie.
    Czy mogę grać w tą gre z narzeczoną w sensie że ona na swoim padzie,ja na swoim i reszta graczy online ?
    Jest to polska wersja gry czy tylko ENG ?

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Nie ma wersji polskiej jest tylko ENG . Nie da się grać po sieci ze znajomymi więcej jak 1VS1. Oczywiście grać w 6 osób na jednej konsoli można i spokojnie jednym padem(pad zmienia właściciela się tylko co rzut kostka).

sweeterek lubi to.
  5. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Szkoda.
    To nie kupuje.
    Dzięki:)

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Polecam grę , jeśli chodzi o angielski to jest na poziomie małpy z drzewa ! Dasz radę na spokojnie

7. kuleczka91

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na forum odpowiedzi nie dostałam, ale dostałam ją od suportu MS :p I tak jak mówi szefol online nie da się grać tak, że Ty z żoną i reszta online, ale w domu jak najbardziej możesz grać z żoną i Twoi znajomi bądź boty. Można grać jednym padem jak i każdy ze znajomych może mieć osobnego. Ogólnie gra jest bardzo fajna, ale musisz się szykować na rozgrywkę co najmniej 2-3 godzinną w zależności od ilości osób :D My w 3 czy tam 4 graliśmy 2h...:D Nie ma polskiej wersji tej gry i nie daj się oszukać na oznaczenie gier w pudełku jako PL/CZ/SLK, bo to zmyłka, po polsku to jest tylko okładka z tej gry, bo sama się nacięłam. Na pudle z tyłu ładnie pisze, że gra jest w języku angielskim. Ogólnie Ci powiem sweeterek, że angielski jest moją słabą stroną, bo ogólnie można powiedzieć, że go nie znam, ale w tej grze nie ma czego nie rozumieć. Jest bardzo łatwy :)

8. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No kumam z tym angielskim bo angielski kumam w stopniu komunikatywnym.
    Muszę to przemyśleć,może się skuszę na monopol w coutdown:)

9. tomek23a

tomek23a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Działa komuś aplikacja smartglass z monopoly? U mnie przy wyborze graczy jest ok ,ale przy planszy juz nic się nie uruchamia. Na telefonie, tablecie i kompie to samo.

10. kuleczka91

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, coś jest tam walnięte. Myślałam, że to wina mojego telefonu, ale nie. Na każdym innym jest to samo.

11. tomek23a

tomek23a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No szkoda. Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum