1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monopoly opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Pabis, Wrzesień 4, 2009.

1. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Witam czy ktos ma ta gre ? Gral w nia

Bo wlasnie sciagam i chcialbym uslyszec inne opinie ja napisze swoja jak tylko zagram.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    gra nie jest zbyt ciekawa, na multiplayera sie nadaje i nie przez xbl bo takowego nie uzywa na multi tylko stare granie na jednym tv przez 4 osoby maks
    prawde mowiac raz zagralem z dziewczyna jakis czas temu i gra odlozona w kąt

4. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi tam sie podoba wiadomo ze nie jest to jakas porywajaca gra akcji ale dobrze zrobiona fajnei sie gra jak sie czlowiek nudzi zagrac partyjke

5. n3sSt

n3sSt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi osobiście gierka się podoba , grałem u znajomego i całkiem niezła można usiąść z piwkiem i pograć ze znajomymi.

6. a508386362

a508386362 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Mi sie bardzo podoba. Z tym, ze mozna w nia grac raz na miesiac, bo czesciej to nuda totalna... :D

Wczytywanie...

Poleć forum