1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monster Beats By Dr.Dre

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Sierpień 22, 2011.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemka, postanowiłem wkońcu zainwestować w te słuchawki po dość długim namyśle. Zdecydowałem się na słuchawki douszne - "tour.". Ktoś je ma? Co o nich sądzicie? Słucham w 80% rapu, 19% to indie rock, a 1% to DnB, więc myślę że się nadadzą, bo lubię mocny bas.

Jeszcze jedna kwestia - kupno. Oczywiście kupuję na stronie Beats by Dr. Dre Official Site żeby nie nadziać się na podróby. Nie ma żadnych problemów z wysyłką do Polski? Ile kosztuje sama wysyłka?

Proszę o wypowiedzi na temat, a nie typu "to jest be i dla mórzynuf". Proszę o opinie nt. samego grania słuchawek i wysyłki, a nie sensu ich kupienia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cole

Cole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słuchawki są bardzo drogie,jakość dzwięku Wspaniała.
    Ale Za mniejszą kwote znajdziesz cos równie dobrego,może troche brzydsze ale no cóż.
    Na allegro jest kupa podróbek i to za 60-70zł hehehehe więc nie warto nawet sobie głowy zawracać.

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tymi słuchawkami i też chętnie posłucham "rzetelnych" informacji, ew proszę o podrzucenie na PW jakichś dobrych modeli słuchawek.

Wczytywanie...

Poleć forum