1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monster Beats (Ÿ?)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kiziorek, Październik 14, 2011.

1. Kiziorek

Kiziorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Znalazłem na allegro taką aukcję Słuchawki Monster STUDIO Beats mp3 mp4 kolory 2 (1876572421) - Aukcje internetowe Allegro

stąd moje pytanie : Czy aby na pewno są one oryginalne? Jest kilka powodów, które każą mi w to wątpić... a mianowicie:
    1. Cena - To tylko 439zł.. ( "tylko" czyli, że na stronie Beats by Dr. Dre Official Site te same słuchawki kosztują 350$ -ok. 1095PLN...)
    2. Lokalizacja sprzedającego - internet
    3.Paczka idzie z Pekinu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Sam nie wiem co o takim czymś myśleć, różnica cenowa dość spora więc może być to jakiś przekręt. To lepiej chyba kupić już coś sprawdzonego w takiej cenie. Niedawno chciałem osobiście kupić Monster Beatsy te dokanałowe za 70zł niby oryginały, ale gdy zobaczyłem normalną oficjalną cenę w sklepie to od razu doszedłem do wniosku że to podróby. Jednym słowem nie warto kupować Beatsów na allegro...

4. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

U mnie w krk masz STUDIO za 500 zł, więc nie pakuj się w to tylko kup SONY XBR-500 lub 700. Polecam ;)

6. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    To sa podroby, bo sam takie kiedys sciagalem :p jakosc bardzo dobra, lecz to nie jest to samo co oryginaly :)

7. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Lepiej nie ryzykowac. Roznie bywa z tym towarem z chin. mozna sie wkopac niezle :)
    Chinole czesto wyszukuja chetnych posrednikow ktorzy wystawiaja ich towary na stronach w swoich krajach.

Wczytywanie...

Poleć forum