1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monster Hunter Frontier zmierza na Xboksa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 27, 2010.

1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    [youtube]hJGwsJ2D_rM[/youtube]

Sama gra jest dość wiekowa, bo ukazała się w 2007 r. na PC i PS2 i to niestety widać. Na Xboksie Japończycy dostaną po prostu osobny serwer (to sieciowy tytuł), choć nie wykluczone jest, że będzie można grać multiplatformowo (ale o tym słyszymy od tylu lat, że chyba nikt w to już nie wierzy). Niestety nie wiadomo, czy gra kiedykolwiek opuści granice Japonii, ponieważ pecetowy oryginał nigdy tego nie zrobił. Europejski oddział Capcomu na razie odmawia komentarza w sprawie premiery gry na naszym kontynencie. Możliwe więc, że to tylko kolejna próba Microsoftu na wywalczenie sobie choć skrawka japońskiego rynku. Szkoda by było nie pomachać zakutym w stal wojakiem niczym w Familiadzie.

Źródło: Monster Hunter Frontier zmierza na Xboksa

2. Lotnik421 Xbox One

3. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    No nareszcie! czekałem na Monster Huntera na X'a (co prawda liczyłem na konwersje "Tri" z Wii, ale Frontier też jest super). Miałem okazje pograć w Frontiera na PC ze zmienionym IP na japoński i grało się tak samo jak na PSP czyli miodzio! jednak krzaki mnie odstraszyły (w questach). Czekam na ten tytuł...

P.S I niech ktoś tylko napiszę, że grafika do ****! gameplay ludzie, GAMEPLAY!

Pozdrawiam

4. DarkTrey

DarkTrey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bolesławiec
    **** yeah :D!
    Nareszcie jakiś MH na x360 :D Podobnie jak kolega powyżej ,miałem cichą nadzieje na MH Tri :p ... No ale cóż poradzić :D

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    A ja czekam na MH Tri na Wii, od razu tydzień z życia wyjęty, jak przy PSP było :) MH:F jakby wyszedł w Europie to kolejna pozycja obowiązkowa dla mnie. Toż ta gra ocieka miodem z każdej strony :)

Wczytywanie...

Poleć forum