1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monster Hunter Frontier

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Papillon, Czerwiec 1, 2010.

1. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    Witam!
    Chciałbym w tym wątku poruszyć temat gry Monster Hunter Frontier, która pierwotnie została zrobiona pod PC jako MMO zręcznościowe. Jak wiadomo gra właśnie zmierza na Xbox'a 360 (data: 24.06.2010 - Japonia). Sporo osób może nie kojarzyć tej serii za sprawą, że występowała głównie na Playstation (PSP, Ps2), jednak tam odniosła wielki sukces i przyciągnęła ogromną rzeszę fanów (w tym mnie). Nie będę opowiadał na czym gra polega bo każdy zainteresowany może zobaczyć gameplay z którejkolwiek serii na youtube.

Interesuje mnie czy:

1. Gra wyjdzie poza Japonią?
    2. Czy potrzebna będzie tylko płyta (oryginalna) do grania online czy będzie trzeba uiszczać miesięczną (3 miesięczną) opłatę? O_0 w drugim przypadku gra na pewno nie zabłyśnie na X'a... tym bardziej z dość archaiczną grafiką.

Dla ciekawych podaje oficjalną stronę (niestety tylko w jap.)
    http://www.mh-frontier.jp/
    [XBOX360 >>> ENTER]

P.S Aha darujcie sobie teksty typu: grafika do bani, nie zagram czy tego typu komentarze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. brayniak

brayniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dołączam się do pytania, czy wie ktoś czy ta gierka wyjdzie w zrozumiałym języku?? Posiadam psp jak i xboxa i monster hunter jest dla mnie obowiązkowym tytułem. Niesamowita grywalność i multiplayer! Tak więc czy ktoś ma info na ten temat?

Edit// No i się dowiedziałem, że gra wyszła jedynie w KKW i nie ma jak na razie planów na wypuszczenie jej w świat... Kolejny minus jest taki, że aby w nią zagrać trzeba obowiązkowo połączyć się z Live, ponieważ nie ma opcji na zabijanie solo. Beznadziejne posunięcie ze strony Capcomu ale cóż... Tyle na ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum