1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Montaż Kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dunaj, Marzec 17, 2014.

1. Dunaj

Dunaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam

Kilka dni temu kupiłem XBOX 360 E wraz z Kinectem i szukam rozwiązania, gdzie będzie najlepsze miejsce dla Kinecta.
    Chciałbym go zamontować na uchwycie do telewizora, ale telewizor mam powieszony wysoko i Kinect byłby na wysokości ponad 2 m, a wszędzie piszą, że powinien być w przedziale 0,6-1,8 m (im wyżej tym lepiej).
    Z Kinecta będą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci, w odległości ok. 2,6 m.
    Którą z opcji wybrać?
    - 2,05 m na uchwycie do telewizora,
    - 1,15 m na uchwycie ściennym pod telewizorem
    - czy może opłaca się przewiesić telewizor niżej, tak żeby Kinect zamontować na wysokości 1,80 m?

Proszę o informację czy idę w dobrym kierunku, czy może np. odpuścić myślenie o uchwytach na TV, bo z jakiegoś powodu nie spełniają właściwie swojej roli (jakiego?)
    Dziękuje za wszystkie rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1,15m na uchwycie pod TV będzie lepszym wyjściem..
    Kąt widzenia sensor sobie sam dobiera.

1 osoba to lubi.
  4. Dunaj

Dunaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dziękuje za informację.
    Miałem nadzieję, że to będzie najlepsze rozwiązanie:)

Wczytywanie...

Poleć forum