1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Montaż RGH i LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lucky610, Styczeń 21, 2013.

1. Lucky610

Lucky610 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rudniki
    Witam. Zakupiłem niedawno konsole Xbox 360 Elite 120Gb z płytą Jasper i datą produkcji 11-2009. Chciałbym przerobić ją poprzez wymianę firmware napędu i zamontowanie RGH. Chciałbym zrobić to samemu i w związku z tym mam pytanie. Co najpierw robić przeróbkę na LT 3.0 czy montować RGH, czy też jedno i drugie? Dash w konsoli to 2.0.9199.0 więc RGH1. Na jakim chipie chodzą najlepiej i jakiego narzedzia użyć do programowania **** i zczytania Nandu konsoli. Chciałbym zrobić to tanio, i więc proszę o propozycje. Sam myślałem o coolrunner rev c i programator Matrix NAND Programmer Matrix NAND Programmer (Matrix)
    Squirt 360 SPI + JTAG programmer Squirt 360 SPI + JTAG programmer (Squirt)
    Xecuter J-R flasher, NAND programmer, USB Xecuter J-R flasher, NAND programmer, USB (Matrix)

Który bedzie najlepszy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Montaż RGH i LT 3.0

Jak chcesz tanio to przez lpt + chip

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    rób RGH. nand na lpt. do jaspera każdy chip tylko dokup kondziora 100nf jakby nie było na płytce

Wczytywanie...

Poleć forum