1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Month to Month Jak to wyłączyć ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheSonyMix, Czerwiec 4, 2010.

1. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Witam!

Kupiłem sobie kiedyś live na miesiąc (czego teraz żałuje że zrobiłem to za pomocą stronki microsoftu), wszystko było fajnie tyle że pojawił się problem - opcja month to month jest włączona. Tutaj pytanie. Jak to gówno wyłączyć? Szukałem tego pieprzonego guzika już chyba wszędzie i nadal nic nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartek7

Bartek7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    w głównym panelu po prawej- górnej stronie od msca do logowania powinno być, dosc dawno tam zaglądałem ale tak mi się zdaje

4. Rufus01

Rufus01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie tez mam z tym problem. Tak Bartek7 jest tam cos takiego jak dostep do konta XBL, ale nigdzie sie nie da wylaczyc tej opcji automatycznego month to month

5. bleszynski

bleszynski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    moneymore
    miałem ten sam problem

musisz zadzwonic do MS podać swój Gametag i po problemie, ja nie miałem dostępu bo skonczyła mi sie ważnośc karty miałem 2 miesiące w plecy ale mi to anulowali !!! Potem kobieta ustawiła mi na serwerze MS konto silwer i kupiłem zdrapke i bez problemu!!!

Wczytywanie...

Poleć forum