1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mordercza walka z aktualizacją

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kazimuro, Luty 15, 2010.

1. kazimuro

kazimuro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jest tak konsole mam z napedem lite on, kupiona w grudniu 2008.
    Jaki może być iextrem?
    Nagrywam dante inferno przerobiony na wave3, instaluje sie aktualizajca i tak w kółko.
    Wczoraj jednak jakimś dziwnym trafem udało się ją włączyć.
    Dziś to samo aktualizacja reset i w kółko.
    Nie wiem co robić ścigam teraz update i sprubuję z pendriwa ale z doświadczenia wiem że raczej się nie uda bo już tak kiedyś robiłem i pena nie wykrywał, z płyty też próbowałem.
    Przerabiać ją a jak tak to gdzie jakaś porada jak to zrobić to bym se sam to zrobił znam się na takich trikach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    NIe mogłeś odświeżyć tamtego tematu tylko musisz zakładać drugi?

Zrób tę aktualkę z pendriva co wtedy wysłałem Ci link

4. kazimuro

kazimuro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pablooo ciągnę zobaczymy czy się uda ja już kiedyś to robiłem była kicha przekonamy sia za chwile czy to coś da.
    A temat non stop laduje w koszu bo jacys nadgorliwi moderatorzy sie czepiaja wydaje mi się że jak by to zostawili w spokoju to by bylo ok.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Po prostu jest to normalny problem i właśnie ten sposób z aktualką offline działa

6. kazimuro

kazimuro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnąłem ponownie!
    Działa!!! Tylko w ustawieniach menu xboxa trzeba ustawić odpalanie się z płyty!
    2 sprawa to błedy crc trzeba ściągnąć aktualizacje za jednym razem bez przerw w ściąganiu!

Wczytywanie...

Poleć forum